limmax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2014, 16:14

Re: nowoczesny dom

28 wrz 2014, 16:18

Przez bardzo długi czas mieszkałam w bloku. Od kilku lat mieszkam w domu. I nie wyobrażam sobie powrotu..Moim zdaniem nowoczesny dom to przede wszystkim taki, który ma nowoczesne okna, drzwi, wystrój, konstrukcje.

Puko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2014, 19:21

Re: nowoczesny dom

08 paź 2014, 19:23

Mnie się marzy żeby kupić sobie takie dwa nowoczesne domy w hiszpanii, ale to chyba marzenie ściętej głowy

Tymi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2014, 14:28

Re: nowoczesny dom

10 paź 2014, 14:29

ja też chcę mieć nowoczesny dom, dlatego planuję zatrudnić kogoś kto zajmuje się aranżacje wnętrz zielona góra, może mi urządzi jakoś fajnie wnetrze

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: nowoczesny dom

11 paź 2014, 14:55

Podczas budowania domu nie można zapomnieć o koniecznych maszynach budowlanych, które będą niezbędne w procesie budowy. Poczytajcie sobie przykładowo ten tekst o rusztowaniach na budowie, bo dobre rusztowanie jest bardzo istotne podczas budowania domu. Warto się zastanowić nad wynajmem tego typu sprzętu budowlanego, bo chyba bez sensu byłoby kupowanie takich maszyn budowlanych.

Tymin
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2014, 13:12

Re: nowoczesny dom

14 paź 2014, 13:13

ja miałem dom kiedyś, ale sprzedaliśmy i kupiliśmy sobie nowoczesne mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: nowoczesny dom

09 kwie 2015, 10:48

Realizując swój projekt inteligentnego domu wpadłam na pomysł kupna urządzenia, które będzie w stanie obsłużyć wszystkie urządzenia w domu i je w jakiś sposób zsynchronizować/połączyć i w końcu wybór padł na to http://ispot.pl/inteligentny-dom/apple-tv,id-62088
mam już ponad rok w domu i spisuje się rewelacyjnie. :)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: nowoczesny dom

23 kwie 2015, 10:28

My zdecydowaliśmy sie na nowoczesny projekt domu. Powiem Wam,że średnio mi się podobały te wszystkie tradycyjne domu z kolumnami. Chciałam czegoś innego . Bardziej oryginalnego.

Zdecydowaliśmy się na ten projekt z Archetonu:
http://www.archeton.pl/projekt-domu-zuc ... opisogolny

Domek nie jest duży ale nowoczesny, parterowy. Bardzo wygodny rozkład oraz garaż. Jedyna na co się zdecydowaliśmy innego to jaśniejszy dach.
Obrazek

getinmeble
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 05 mar 2015, 15:47

Re: nowoczesny dom

23 kwie 2015, 13:35

Takie parterowe domki są śliczne. Bardzo ciekawie wyglądają i są bardzo zgrabne. Na pewno przyjemnie się w takim domku mieszka. Jeżeli poszukujecie ciekawego wyposażenia do gotowego już domu, zapraszam do naszego sklepu.

Muzyczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:29

Re: nowoczesny dom

27 kwie 2015, 17:43

Taki dom to kapitalna sprawa :) I chciałabym mieć coś podobnego. Z tym, że na pewno kupiłabym takie wycieraczki zewnętrzne oraz wewnętrzne http://www.techem-wycieraczki.com.pl/ , które pozwoliłyby na utrzymanie czystości w domu. Szczególnie w okresie jesienno- zimowym.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: nowoczesny dom

05 maja 2015, 14:37

Dla mnie taki dom kojarzy się z prostotą i minimalizmem. A, że sama forma i wykonanie są w nim oszczędne- nie można pozwolić sobie w takim na mankamenty widoczne gołym okiem. Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na wybór ekipy budującej- http://123budujemy.pl/zlecasz-budowe-do ... wykonawce/
W artykule jest to ciekawie opisane!

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość