Melia86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:55

Re: nowoczesny dom

29 cze 2014, 18:02

Dom fajna sprawa:)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: nowoczesny dom

02 lip 2014, 09:01

Mieszkacie raczej w blokach czy może w domkach? My mamy na oku działeczkę i chcielibyśmy postawić domek :) neiduży, ale funkcjonalny. Myślałam nawet nad czymś takim http://domy.procyon.com.pl/dom-inteligentny ;)
Ja mieszkam w tego typu domku i zachwalam :) Jeśli dasz rady finansowo z budową domu inteligentnego to jak najbardziej nie masz się nawet nad czym zastanawiać :) Swoją drogą ładne mają projekty od tej firmy co podesłałaś.

viki88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2014, 15:14

Re: nowoczesny dom

03 lip 2014, 14:12

Ja też sobie buduję domek :) ale robię może go bardziej standardowo a wykończyć chce go nowocześnie. Aktualnie jesteśmy na etapie docieplenia, zamówiliśmy sobie http://www.docieplenia.pl/ i nawet szybko im to idzie. Już nie mogę się doczekać urządzania :D uwielbiam sobie dobierać dodatki, kolor ścian, meble. Super uczucie móc sobie urządzić wszystko według swojego gustu, bez ograniczeń. No może poza jednymi - finansami :P

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: nowoczesny dom

04 lip 2014, 07:20

Rzeczywiście własny dom to fajna sprawa. My niestety straciliśmy nowo wybudowany dom. Wywłaszczono sobie naszą działkę razem z domem pod budowę drogi publicznej. Nie wiem co teraz robić, jesteśmy załamani:( Mieszkamy obecnie u rodziców.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: nowoczesny dom

04 lip 2014, 07:28

Bardzo mi przykro:( Wiedziałam, że takie wywłaszczenia są możliwe ale nie sądziłam że Nasze Państwo jest zdolne do zabrania komuś domu. Wiesz co przeczytaj sobie ten artykuł http://blognieruchomości.pl/wywlaszczenia/za-co-nalezy-sie-odszkodowanie-przy-wywlaszczeniu.html Z tego co tam napisali wynika, że możesz starać się o odszkodowanie. Myślę, że warto spróbować w końcu nie macie już nic do stracenia a możecie dużo zyskać. .

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: nowoczesny dom

14 lip 2014, 14:01

Muszą Wam oddać za ten dom! Tylko musicie wziąć szybko kogoś, kto Wam go wyceni! :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: nowoczesny dom

23 lip 2014, 07:39

Na razie mieszkam w bloku, ale mam nadzieję, że uda mi się kiedyś przenieść do jakiegoś niewielkiego domu z dala od cywilizacji :)

alutkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2013, 13:50

Re: nowoczesny dom

18 wrz 2014, 14:51

Też marzyłam o własnym domu i to marzenie jest coraz bliżej! :) Myślę, że dzisiaj nie opłaca się projektować domu, można skorzystać z gotowych projektów albo nawet domów – takich jak np. dompodmiastem. Wtedy odpada kupowanie działki, te wszystkie zezwolenia i pomiary… Kupujemy działkę ze ślicznym domkiem i w fajnym, cichym otoczeniu, niedaleko od miasta. Takie osiedla to przyszłość.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: nowoczesny dom

23 wrz 2014, 08:16

Ja też myślę, że skorzystanie z gotowych projektów nie jest niczym złym. Sama postawiłabym jednak na detale. Oprócz wygodnego i funkcjonalnego domu chciałabym mieć również piękny ogród pełen wspaniałych roślin i ścieżkę ułożoną z idealnej kostki brukowej. Tego typu szczegóły tworzą całość, a w ładnym wizualnie otoczeniu lepiej się żyje.

Dziabatka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2010, 12:38

Re: nowoczesny dom

24 wrz 2014, 09:19

Dom fajna sprawa, ale mnie jako leniuchowi bardziej odpowiada mieszkanko :) Ostatnio szukałam czegoś dla siebie na stronie http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sp ... otuly.html i powiem Wam, że ciekawe są propozycje :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość