mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Jak promować własny sklep internetowy

28 lis 2014, 14:21

Najważniejsze to nie poddawać się i współpracować z najlepszymi specjalistami. Ja od stycznia ruszam z sklepem internetowym i cały czas szukam ekspertów którzy pomogą mi w jego reklamie. Pozycjonowanie i marketing przychodzący chcę zlecić tej firmie http://sem-core.pl/. Szukam jeszcze osób które wykonają dla mnie bannery reklamowe i myślę o współpracy z blogerami. Myślę, że dzięki tym działaniom mój sklep będzie funkcjonował tak jak chcę.

gorrot
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2014, 17:03

Re: Jak promować własny sklep internetowy

28 lis 2014, 17:08

Wszystko sobie dobrze przemyśleć. Nie podejmować żadnych decyzji "na gwałt". Nie sugerować się ceną. Zwracać uwagę wyłącznie na ekspertów. Upewnić się, że osoby pracujące bądź współpracujące z Nami są w pełni zaangażowane.

sttmtg
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2014, 10:03

Re: Jak promować własny sklep internetowy

03 gru 2014, 10:07

A może warto pomyśleć o pozycjonowaniu? najlepszy sposób by się reklamować w internecie

Dina69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2014, 20:21

Re: Jak promować własny sklep internetowy

10 gru 2014, 20:33

Chyba poza technikami promowania nazwy i adresu strony, ważne jest byśmy dawali naszą ofertę na różne portale handlowe. Takim portalem godnym polecenia z pewnością jest Aleo.pl. Szukając jakiegoś produktu na przykład proszku do prania, wyskakuje nam oferta różnych firm, z drugiej strony firmy oferujące jakiś proszek łatwo mogą nas tam znaleźć https://aleo.com/pl/firmy/artykuly-pows ... czyszczace i zapisać jako swojego potencjalnego odbiorcę. Taka technika marketingowa szybko przynosi efekty. Do tego mamy zagwarantowaną pomoc gospodarzy serwisu - banku, zarówno od strony konstrukcji kontraktów biznesowych, jak i ich finansowania.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Jak promować własny sklep internetowy

17 gru 2014, 11:27

Inwestycja w odpowiednią reklamę internetową to podstawa, ale pamiętać trzeba o tym, żeby interesować się usługami dobrych firm, a nie tych, które mają akurat najtańszą ofertę. Wiem, że jedną z lepszych firm na rynku jest bizzit.pl i na pewno, choć z czystej ciekawości, warto poczytać o jej propozycjach promocji marki w sieci.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Jak promować własny sklep internetowy

23 gru 2014, 15:37

No większość to zależy od branży w jakiej działasz oraz od budżetu. Jeżeli masz jakieś środki przeznaczone na promocje to warto zainwestować w profesjonalną firmę, która zrobi Ci chociaż pozycjonowanie. Kompleksowe podejście oferują różne domy mediowe, które obecnie wypierają agencje reklamowe. Ja polecam http://www.havasmedia.pl. Firma ma już na swoim koncie wielu znacznych klientów, więc jest raczej sprawdzona.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jak promować własny sklep internetowy

23 gru 2014, 17:18

Kwestia budżetu przeznaczonego na promocję, ale outdoor również się tutaj sprawdza, o ile to będą odpowiednie kreacje. Mam na myśli coś takiego. Na animacje ludzie poświęcają 5 razy więcej czasu i szybciej na zwracają uwagę. Np. wszelkie statyczne reklamy już już całkowity przeżytek.

http://3dprint.com.pl/images/slideshow/3.gif

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jak promować własny sklep internetowy

29 gru 2014, 16:54

Wszelkie formy pozycjonowania? O czym ty piszesz? Te reklamy, które wiszą na 3dprint.com.pl to kreacje głównie pod sklepy na mieście, ale również outdoor. Kto siedzie w temacie ten wie, że to jedna z nielicznych form promocji, która jeszcze coś daje. Po prostu jest to nowość, ludzie nie są takimi reklamami zawaleni, zwracają na nie uwagę...

lihhoto
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2015, 14:01

Re: Jak promować własny sklep internetowy

16 sty 2015, 12:25

Stopniowo. Nie zakładajmy, że wypromujemy Nasz e-sklep w kilka tygodni. Cieszmy się z każdego nowego klienta. Bądźmy widoczni w wyszukiwarkach internetowych , bo to poprzez wyszukiwarki będziemy najczęściej "wyszukiwani".

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Jak promować własny sklep internetowy

20 sty 2015, 12:13

Strona internetowa to połowa sukcesu, druga połowa to pozyskiwanie klientów. Natrafiłam ostatnio na firmę, która zajmuje się e-mail marketingiem. Szukałam czegoś akurat w ten deseń, bo od dłuższego czasu interesowałam się tą formą reklamy, bo wiem, że działa i jest sprawdzona. No i mój wybór padł na tę firmę: http://mailsales.pl/wybierz-baze-mailingowa
Polecam każdemu sprawdzony i pewny e-mail marketing. :)

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość