Rafal19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2014, 07:51

Re: oczyszczanie organizmu

25 wrz 2014, 10:07

Warto przeprowadzić oczyszczanie czy trzymać w sobie toksyny, kilogramy złogów? to juz każdy musi sam przemyśleć,
Naturalne oczyszczanie organizmu nie jest ani uciążliwe, ani nawet drogie, czyste jelita to jeszcze korzyść dla wyglądu skóry:
http://kolagennazdrowie.pl/oczyszczanie-organizmu/

Czy warto mieć całe jelita, bez dziur i nie mieć w sobie toksyn? Chyba tak :-)

Bellaela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2014, 12:13

Re: oczyszczanie organizmu

18 paź 2014, 19:38

W kwestii oczyszczania organizmu z toksyn polecam bardzo prosty ale też sprawdzony sposób stosowany przez wiele kobiet od lat. Może słyszałaś o wodzie z cytryną? Osobiście również polecam gdyż rzeczywiście działa. Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia i odżywiania, a także uprawiania sportów w różnych porach roku, a moim ulubionym jest jazda na nartach w ulubionej parze butów narciarskich Salomon.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: oczyszczanie organizmu

20 paź 2014, 18:20

Słyszałam o różnych metodach oczyszczania jelit z toksyn, warto sobie coś więcej o tym poczytać. A o piciu wody z cytryną również nieraz czytałam - ja tak zawsze piję, choć to głównie dlatego, że mi taka woda najbardziej smakuje.

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: oczyszczanie organizmu

22 paź 2014, 11:13

Słusznie :) Polecam dużo warzyw przede wszystkim!

chia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:25

Re: oczyszczanie organizmu

23 paź 2014, 14:54

polecam soki warzywne, jabłkowo - marchwiowe albo z porem, burakiem :)

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: oczyszczanie organizmu

24 paź 2014, 11:48

Daje linka do 10-dniowej kuracji :)
http://terapiasokami.pl/dieta-odkwaszajaca

Sandra1983
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2014, 14:21

Re: oczyszczanie organizmu

31 paź 2014, 14:26

ciekawy ten link rozumiesz ze sama go juz wyprobowalas Magorilia ? :) i efekty jakies byly ? czulas sie lepiej ?

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: oczyszczanie organizmu

31 paź 2014, 15:25

Wiesz co, naprawdę. Dopiero jak zaczniesz czytać to się orientujesz, że problem ciebie dotyczy. Myślałam, że taka moja uroda, albo mam jakieś po hormonach dziwne reakcje, ale to było zakwaszenie. Czułam się już naprawdę tragicznie, ciągle mi było niedobrze. Po tej kuracji zaczęłam od razy zwracać uwagę na proporcje zasady-kwasy, kawę zminimalizowałam do jednej dziennie(kiedyś nawet 5!), żadnych sztucznych soków i napojów gazowanych nie piję, nie jem dużo mięsa, za to nadrabiam wiadrem warzyw (dużo wyciskam w soku, nie wyobrażam sobie zeżreć jarmuż np cały, a z jabłkiem i kiwi jest pycha :) ). Wydaje mi się też, że zielone soki właśnie zmieniły dużo w moim życiu, bo jak np wyjeżdżam na więcej niż 3 dni czuję jakiś niedobór chlorofilu :) A już nie mam w ogóle mdłości, nawet zniknęły bóle głowy notoryczne. Zaczęłam w końcu chudnąć, bo nawet regularne ćwiczenia nie pomagały. Także zmiany po takiej kuracji daja naprawdę do myślenia i teraz uważam na to, co jem i polecam taką samoświadomość sobie wypracować :)

krystyna77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2014, 19:51

Re: oczyszczanie organizmu

04 lis 2014, 02:38

no to miałaś mocno zanieczyszczony organizm. stąd pewnie te bóle głowy.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: oczyszczanie organizmu

05 lis 2014, 13:28

Ja zastanawiam się nad hydrokolonoterapią a lewatywą. Która metoda jest lepsza według was? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość