EstiiG
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2014, 15:33

Re: Problem z cellulitem

29 wrz 2014, 15:45

a stosował ktoś może peeling kawowy? :ico_haha_02:

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Problem z cellulitem

30 wrz 2014, 23:41

a stosował ktoś może peeling kawowy? :ico_haha_02:
ja kiedyś próbowałam sama zrobić, ale coś mi nie wyszło ;ppp

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: Problem z cellulitem

03 paź 2014, 13:05

peeling kawowy można zamówić w AVON np u mojej konsultanktki :D a na celulit ja polecam zimny prysznic pod duzym ciśnieniem robionu w kierunku od dołu do góry! Mi pomaga - przynajmniej chcę w to wierzyć

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Problem z cellulitem

05 paź 2014, 16:19

Nie do końca się z tym wszystkim zgadzam, znam wiele szczupłych dziewczyn, które też mają cellulit. Ja w życiu nie miałam nadwagi, a wręcz zwykle było mi bliżej do niedowagi, a jednak z cellulitem walczę. Może to cellulit wodny? Nie potrafię ich odróżnić. Mnie gubi kiepska dieta akurat. Dużo kawy i słodyczy, za mało wody, zawsze mam problem z wypiciem tych 2 litrów dziennie. Co do kosmetyków to moim zdaniem pomagają, wiadomo, że same nie zrobią całej roboty za nas, ale jednak odpowiedni kosmetyk to spora pomoc ;) Ja mam takie:
Obrazek
do tego staram się dużo chodzić, bo na ćwiczenia chwilowo nie znajduję czasu. No i jakoś daję radę, moze cellulit nie niknie w oczach, ale wyraźnie się zmniejsza :)

Aquafilling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2014, 15:28

Re: Problem z cellulitem

07 paź 2014, 15:39

Pelling to jedna sprawa,natomiast w grę wchodzą także pozostałe kosmetyki do pielęgnacji naszego ciała plus oczywiście duża ilość ruchu bo to wszystko ma duży przekład na walkę z cellulitem. Warto zastanowić się także nad zabiegiem modelowania sylwetki który jest bardzo skuteczny.

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: Problem z cellulitem

13 paź 2014, 16:04

u mnie sie pojawił gdy po latach zachowywania szczupłej sylwetki po raz pierwszy znacznie przytyłam i chociaż potem schudłam to cellulit został - może nie taki widoczny, ale jednak jest i właśnie tym prysznicem próbuję go zwalczać i kosmetykami i nawet piję teraz zioła na zaburzenia hormonalne u kobiet z baby mama med i chociaż to jest docelowo na płodność, to liczę, że przy okazji regulacji cyklu miesiączkowego wpłyną tez i na to - bo słyszałam, że jeśli gospodarka hormonalna działa prawidłowo to zmniejszają sie kłopoty z wagą i poprawia kondycja skóry, także liczę na dwie pieczenie na jednym ogniu :) może mi sie poszczęści :)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Problem z cellulitem

19 paź 2014, 16:57

ja na cellulit stosuje oczywiście ćwiczenia, ale znalazłam tez świetny krem - Bio-Essence Celebritys, co prawda nie widziałam go w sklepach ale znalazłam na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=11871149

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Problem z cellulitem

20 paź 2014, 09:14

W kremy na cellulit nie bardzo wierzę. Co najwyżej używam balsamów ujędrniających ale to też nie zawsze. Bieganie i ćwiczenia to jednak najlepszy sposób na cellulit.

Jol25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2014, 14:06

Re: Problem z cellulitem

31 paź 2014, 15:14

duzo ruchu i zabiegi ujedrniajace które troche "rozbija" cellulit nie wiem na jakiej zasadzie to polega w kazdym razie ja robie soebie takie masaze LPG w klinice Estivance i widze ze skora jest jedrniejsza i cellulit mniejszy takze poszukaj jakiejs promocji i jedziesz! :)

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Problem z cellulitem

03 lis 2014, 19:56

W sumie to chciałabym kiedyś coś takiego wypróbować.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość