SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

12 lis 2014, 13:28

Daj spokój z prywatnymi osobami, które oferują pożyczki. .

Zgadzam się w 100%. Doradcy patrzą na swój zysk, więc nie zawsze przedstawią Ci najlepszą ofertę tylko często taką na jakiej mają najlepszy zarobek, a teoretycznie lepsze oferty, dla Ciebie pominą i wtedy Ci wyjdzie, że rzeczywiście to co proponują jest najlepsze na rynku, a to guzik prawda. Jak szukacie kredytów jakichkolwiek to wejdźcie sobie na jakieś forum kredytowe w odpowiedni dział i tam szukajcie informacji, w przypadku kredytów gotówkowych np. odpowiedni dział - http://www.forum-kredyty.pl/forums/kredyty-gotowkowe-3/ na forach możecie dodatkowo poczytać również negatywne opinie o jakiejś pozyczce o czym np. bank nie chętnie wspomina, a wychodzi to dopiero w czasie spłaty.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

17 lis 2014, 10:50

Oj ile ja tego wszystkiego się naczytałam. Weszłam chyba na każde forum kredytowe w sieci :D Ale obecnie jestem zdania,że lepiej jest już pogadać sobie z tym doradcą .Przynajmniej uporządkuje Ci w głowie wszystkie informacje.
A tak masz tylko mętlik.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

20 lis 2014, 07:45

No to się umawiaj. Gdzieś tutaj przewinęła się strona serwisu comperia. Pamiętam,że sama jakiś czas temu się ich radziłam i jestem bardzo zadowolona z obsługi.
Naprawdę kompetentni doradcy i co najważniejsze są niezależni. Tak więc dopasują ofertę najlepszą dla Ciebie.

regoto
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2014, 17:13

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

25 lis 2014, 17:23

Ja bardzo często pożyczam pieniądze w parabanku. Zwracam bardzo dużą uwagą na warunki pożyczki. Nigdy nie miałem problemów ze spłatą.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

16 sty 2015, 11:11

ja bym przede wszystkim wybrał bank zamiast chwilówek

monisz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2015, 13:25

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

06 lut 2015, 16:41

Po pewnym czasie z całą pewnością warto pomyśleć o konsolidacji kilku kredytów. Spadnie nie tylko wysokość Naszej raty, ale i zwiększy się Nasza zdolność kredytowa (co w moim przypadku było bardzo pożądane).

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

06 lut 2015, 16:57

A mnie się wydaję, że coraz więcej osób jest w stanie brać pożyczkę/kredyt.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

13 lut 2015, 19:39

Poczytaj w internecie jakie baki udzieliły by Ci kredytów a następnie poczytaj o nich opinie. Warto poznawać opinie żeby się w coś nie wpakować. Moi przyjaciółka ostatnio prześwietlała vivus tutaj możesz poczytać http://www.banki-opinie.info/vivus-f54/

linea
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2015, 16:10

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

05 mar 2015, 16:31

Chyba najbardziej kuszący kredyt gotówkowy z dobrym oprocentowaniem oferuje w tej chwili przedsiębiorstwo z Lublina, czyli Kredyt-Zaufania. Więcej info: kredyt-zaufania.pl/kredyty-gotowkowe
Jeżeli chcecie to sprawdźcie stronę internetową, zresztą wystarczy zostawić dane kontaktowe w formularzu, żeby dowiedzieć się wszystkiego od eksperta.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 11:31 przez linea, łącznie zmieniany 2 razy.

mariannakluszak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2015, 14:39

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

09 mar 2015, 14:41

Witam dziewczyny. Jestem w kropce, który z przedstawionych tutaj kredytów mam wybrać?
http://www.nawigacjafinansowa.pl
Kierować się RRSO czy podanymi oprocentowaniami i prowizjami ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość