TadeuszJ
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2015, 12:34

Re: Co na grzybicę paznokci?

22 kwie 2015, 12:57

Polecam preparat Urgo. Moja teściowa używała go przez miesiąc, teraz spokojnie wróciła do używania lakieru hybrydowego. Na nią zadziałało. Ja też używam od 2 tygodni i widzę poprawę.

karolinka992
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 29 sty 2015, 17:23

Re: Co na grzybicę paznokci?

05 maja 2015, 16:40

Jeśli dopiero co zauważyłaś pierwsze objawy tj. żółknącą i zgrubiałą płytkę paznokcia to w aptekach znajdziesz preparaty dostępne bez recepty. Ciekawa jestem gdzie się zaraziłaś grzybicą? Basen? Hotel w prysznicu? Na przyszłość podsyłam Ci artykuł, w którym zawarto podstawowe informacje na temat choroby: http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/grzybica-paznokci/

Warto jest się z nimi zapoznać, aby w przyszłości uniknąć podobnych kłopotów.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Co na grzybicę paznokci?

01 cze 2015, 13:39

Ja się jakiś czas temu pozbyłam tego paskudztwa i jestem bardzo zadowolona. Jest to długotrwała choroba, nieprzyjemna ponieważ stopy nie wyglądają za ładnie ale na szczęscie są pewne sposoby aby się tego pozbyć.

Odsyłam do strony Scholla:
http://www.scholl.pl/home/piel%C4%99gna ... gelactive/ -znajdziecie tam kilka porad. Na pewno nie warto jest tego bagatelizować bo im dłużej bedziemy zwlekali z leczeniem tym dłużej będzie nam trudniej się z tego wyleczyć. No i dobrze byłoby równiez wykonać badanie mykologiczne. Tak aby zdiagnozować czy jest to na pewno grzybica. I czy nie jest to żadne zakażenie bakteryjne.

aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: Co na grzybicę paznokci?

16 cze 2015, 14:08

Grzybica paznokci jest chorobą, którą bardzo łatwo jest się zarazić, a znacznie trudniej wyleczyć - niestety nie zniknie ona sama, nie pomogą też domowe środki. Po złapaniu grzybicy trzeba zgłosić się do dermatologa, który dobierze odpowiednie środki, np. leki doustne lub miejscowe.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Co na grzybicę paznokci?

26 maja 2022, 07:56

Tutaj piszecie o grzybicy, a ja słyszę coraz więcej informacji na temat pożyteczności owadów. Czytaliście może - pszczolamusibyc.pl/blog/owady-zapylajace-czym-sa-i-dlaczego-musimy-je-chronic/ ? Czy macie z tego powodu jakieś szczególne podejście do nich? Jak to u Was wygląda?

walentynka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 09 sie 2022, 10:36

Re: Co na grzybicę paznokci?

20 paź 2022, 21:29

yyyy podolog? samemu to nie bardzo.. co innego jak to problem z plytka czy cos i mozna odzywki ale grzybica to tylko lekarz

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Co na grzybicę paznokci?

23 paź 2022, 23:01

jakie odzywki masz na mysli?

walentynka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 09 sie 2022, 10:36

Re: Co na grzybicę paznokci?

24 paź 2022, 23:50

no zwykle wzmacniajace paznokcie, wiele firm takie ma, ja z bielendy na notino kupilam jakas tania i sie sprawdzila

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość