Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

08 kwie 2016, 14:48

Ja podobnie, wolę coś widzieć najpierw, sprawdzić, jak działa.
Ostatnio miałam okazję właśnie zobaczyć efekt działania kosmetyku DrHair na włosy.
Coś rewelacyjnego dla osób, które mają problem z wypadaniem lub łysieniem.
W salonie fryzjerskim zrobiono Panu coś jakby "makijaż na włosach" tym kosmetykiem. Efekt był rewelacyjny i zaskakujący zarazem.
Pan odmłodniał chyba z 10 lat. No i po jego minie widać było, jak czuje się super.
Aż mam ochotę sama sobie zamówić, żeby zobaczyć taki efekt na moich włosach.
Już nawet zaczęłam kolor dobierać, bo jest spora paleta na stronie, a ja ruda jestem ;)

karolinka992
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 29 sty 2015, 17:23

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

11 kwie 2016, 10:33

Ja od dłuższego czasu zamawiam kosmetyki z Avon

Awatar użytkownika
Aaleksandraa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:15

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

11 kwie 2016, 12:58

Zdarza mi się zamawiać w ciemno ;)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

22 kwie 2016, 15:31

Nie zamawiam w ciemno, chyba, że próbki. Szkoda mi kasy na coś, co może się u mnie nie sprawdzić. A moje sprawdzone kremy z oeparolu spokojnie kupię w każdej aptece, więc nie muszę ich zamawiać.

adriannaotulak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2016, 11:32

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

23 kwie 2016, 09:07

Zdecydowałam się w ciemno kupić kremik na bazie naturalnych składników- http://luxusportal.pl/pl/aktualnosci-o- ... -dla-skory. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Miałam trochę obaw, ale jest fajny i ma lekką konsystencję co osobiście w nim uwielbiam.

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

11 maja 2016, 21:35

Ja raczej zamawiam w sprawdzonych sklepach. Ostatnio odkryłam sklep z akcesoriami do manicure hybrydowego http://chiodo.pl/ , oni mają również swoje stoisko w Manufakturze w Łodzi. Czytałam, że jakościowo bardzo dobre lakiery mają. Cena tez jest całkiem przystępna :) Chyba zdecyduję się na skompletowanie zestawu do samodzielnego robienia manicure w domu :D

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

13 maja 2016, 08:56

Rozumiem,że chodzi o sprawdzone i godne zaufania sklepy internetowe,tak? Bo przecież tutaj spokojnie,możemy zamawiać dobrej jakości kosmetyki w rozsądnych cenach,oczywiście zawsze będą to kosmetyki naturalne,a jeżeli nie wiecie gdzie zacząć ich poszukiwania to zapraszam na Lagenko.pl

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość