maciejkama
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2015, 13:34

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

07 lip 2015, 19:47

Ja polecam żel aloesowy i masło shea - jedno super nawilża, a drugie natłuszcza

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

15 lip 2015, 15:48

ja kiedyś kupiłam mamie na prezent krem z bielendy z kwasem hialuronowym http://kjkosmetyki24.pl/pl/bielenda-zas ... -50ml.html. sama byłam ciekawa czy ten kwas w kremie ma jakies działanie. mama mi mówiła że krem jest naprawdę fajny, ma konsystencje która łatwo się rozprowadza i kremik faktycznie troszke napina skórę. krem nie jest też drogi

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

27 lip 2015, 14:18

Polecam ogólnie kosmetyki Lumene. Mają fajną linie nawilżająca i witaminującą z vit. C.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

31 lip 2015, 20:57

Ja mam całą szafę kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy. Niestety w genach odziedziczyłam zmarszczki i nie da się ich pozbyc z pomocą kosmetyków. Myślę o pójściu na botox warszawa może uda mi się pozbyć zmarszczek chociaż w połowie. Wiem, ze dobrze wykonany botox bardzo dużo daje.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

04 sie 2015, 13:12

Zdecydowanie powinnaś postawić na kosmetyki z kolagenem,nie ma nic lepszego na suchą skórę,a dodatkowo kolagen przywróci jej także koloryt wiec wg mnie warto:)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

11 sty 2016, 11:47

Zabieg laserowego usuwania zmarszczek jest co prawda skuteczny,ale też z drugiej strony warto podać jakie są to koszty,bo przecież nie każda z nas od razu się na to zdecyduje. Czy zerkaliście na naszą stronę Lagenko.pl ? Jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości,teraz mamy kilka ciekawych,styczniowych rabatów.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

25 kwie 2016, 17:37

Na suchej skórze zmarszczki niestety zwykle pojawiają się wcześniej. Brakuje jej warstewki hydrolipidowej, która chroni przed słońcem, wiatrem, a zwłaszcza przed utratą nawilżenia. Dobry krem powinien więc i nawilżać, i działać przeciwzmarszczkowo. Poszukaj kremu, który ma w składzie m.in. olej roślinny, np. arganowy. Może ten by Ci przypadł do gustu http://www.herbsecret.pl/velvetin.html .

Awatar użytkownika
DankoMatteo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2016, 09:24

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

26 kwie 2016, 11:26

Na co dzień używam kremów Lirene - to marka instytutu dr Ireny Eris, ale taka nieco tańsza, a też skuteczna, przyjemne działanie, nawilża i tak wygładza skórę. Ale za dwa-trzy lata to sobie zafuduję chyba botox, bo niestety - czas ucieka i to coraz bardziej widać :|

Fionella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 02 mar 2016, 09:37

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

09 maja 2016, 13:25

ja stosuję kremy nawilżające kupione w aptece tu sa rózne z nich opisane https://www.facebook.com/AptekaPrzyUlicyZielonej/

Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

10 maja 2016, 15:39

A to są pierwsze zmarszczki? Na pierwsze zmarszczki trzeba zapatrywać się inaczej http://dojrzewamy.pl/strony/pierwsze_zm ... wokol_oczu I dobrze, że kobiety dbają o to, żeby nie dopuścić szybko do kolejnych :P

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość