wiska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 17 lis 2016, 17:01

Re: nie moge zajść w ciążę

26 sty 2018, 20:12

spróbuj może ten suplement Ovarin- ja go stosowałam i widzisz udało mi się, spodziewam się dziecka http://ovarin.pl/

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nie moge zajść w ciążę

29 maja 2018, 14:52

ważny jest bardzo kwas foliowy, ja brałam i nawet przed zajściem w ciążę brałam mama dha premium + żeby dużo wcześniej przygotować swój organizm na przyjęcie maluszka, no i młody urodził się zdrowy, wyniki w ciaży też miałam bardzo dobre.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: nie moge zajść w ciążę

30 sie 2018, 21:07

Obecnie wiele par nie może mieć dzieci. Na szczęście jest wiele ośrodków, które oferują nowoczesne metody leczenia. Ja polecam Klinikę Galena Mam nadzieję, że leczenie przyniesie skutek

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nie moge zajść w ciążę

31 paź 2018, 22:22

ale warto też sie przygotować na ciąże ja na kilka miesięcy przed zajściem w ciążę brałam bo mama premium bo ma chyba wszystko co potrzebne w trakcie ciąży, poza to preparat rekomendowany przez PTG, mnie przekonało to, że preparat jest wygodny, ma wszystko co trzeba, poza tym czy byłabyś w stanie codziennie zjeść kilka kg szpinaku? ja nie byłam w stanie więc tabletka jest super wygodnym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika
Arisa86
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2018, 15:37

Re: nie moge zajść w ciążę

14 lis 2018, 18:31

Zdecydowanie nie możńa się spinać, jeśli chce się zajść w ciążę - stres to największy wróg. ;)
A jeśli bardzo długo nie można zajść w ciążę, to warto pomyśleć o jakichś badaniach - i dla niej, i dla niego. Dzięki temu można być pewnym, co i jak.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nie moge zajść w ciążę

22 lis 2018, 10:28

zdecydowanie nie ma co się spinać jeśli idzie o dziecko bo im bardziej chcemy tym bardziej się nie udaje. Z własnego doświadczenia wiem ze najlepszy jest spokój ja przed ciążą zaczęłam też brać mama dha premium plus które jest super rozwiązaniem bo zawiera wszystko co potrzebne poza tym pamiętaj ze w ciąży czasami nie mamy ochoty jedzenia niektórych rzeczy dlatego możemy nawet nieświadomie nie dostarczać dziecku potrzebnych witamin. Dlatego taki kompleks witamin jak w mama dha jest bardzo potrzebny bo wtedy wiesz że niczego nie zabraknie twojemu dziecku aby prawidłowo się rozwijało.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nie moge zajść w ciążę

22 lis 2018, 10:29

to prawda spinanie się nic nie da , najlepiej podejść do tematu na luzie , poza tym ważne jest to żeby wprowadzić zdrowy styl życia i zacząć przyjmować niezbędne witaminy mój ginekolog mi polecił mama dha premium, mówił ze żelaza nie powinno się brać jeśli nie ma anemii, tą zalecaną dawkę bardzo łatwo przyjąć w jedzeniu, ja popijam różne soki z buraczkami i wyniki są ok. Dużo trudniej znaleźć dobrą dawkę kwasu foliowego i dha, dlatego tutaj niezbędne są witaminy w składzie preparatu.

Karolakarola1985
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:04

Re: nie moge zajść w ciążę

26 lis 2018, 21:12

Kup sobie testy owulacyjne i będziesz miala jak w banku co stanie się w ciągu 24 godzin .

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: nie moge zajść w ciążę

29 lis 2018, 15:28

Jestem zdania, że trzeba po pierwsze - znaleźć dobrego lekarza i to już jest 50 % sukcesu. Dobry lekarz na początku wszystko nam powie jak , kiedy i tym podobne, zleci ewentualne badania, będzie robił monitoring owulacyjny i tym podobne. Ja takiego lekarza znalazłam poprzez znajomą, która starała się 10 lat o dziecko i wystarczyło tylko zmienić lekarza, który zajął się tematem farmakologicznie. Jeżeli ktoś z was szuka lekarz, który podejdzie rzetelnie do sprawy to taki lekarz znajduję sie w Tychach - doktor Wojciech Gwara.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nie moge zajść w ciążę

05 gru 2018, 19:38

to prawda testy owulacyjne bardzo pomagają mi też pomagały jak chciałam określić kiedy będą dni płodne więc warto sobie je zakupić, poza tym warto też już przed ciążą zacząć łykać witaminy np kwas foliowy który przygotowuje organizm kobiety na ciążę. Ja łykałam mam dha premium + bo nie chciałam łykać wielu tabletek, a tam jest wszystko w jednej. No i przekonał mnie ten magnez i jod. Pierwszy, bo niwelował rozdrażnienie, a drugi, bo miałam w rodzinie przypadki niedoczynności tarczycy, więc lepiej dmuchać na zimne.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość