mutel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 sie 2015, 16:41

Re: Włosy zniszczone po zimie

19 sie 2015, 12:28

Niestety cały rok mam delikatne i słabe włosy. U mnie sprawdzają się maski nawilżające, wzmacniają strukturę włosa.

TinkerBell
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 02 lis 2015, 16:53

Re: Włosy zniszczone po zimie

02 lis 2015, 19:24

Oprócz wspomnianych wyżej olejków,proponuję nakładać naftę kosmetyczną,która także wzmacnia zniszczone włosy,regeneruje je,podobnie jak skrzyp polny,warto skupić się właśnie na tych odzywkach.

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Włosy zniszczone po zimie

03 lis 2015, 10:28

Ja po zimie chodzę na zabieg zagęszczania włosów. Naprawdę jest skuteczny i pomaga zwiększyć objętość włosów.

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Włosy zniszczone po zimie

03 lis 2015, 11:16

Nie bardzo rozumiem jaki sens ma zabieg zagęszczania włosów po zimie,skoro wystarczy skupić się na dobrych odżywkach,aby odbudować ich strukturę,wzmocnić kondycję. Polecam w tym celu olejek arganowy oraz skrzyp polny,to w zupełności wystarczy.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Włosy zniszczone po zimie

03 lis 2015, 12:47

Myślę, że olejek z wiesiołka będzie lepszym rozwiązaniem bo działa intensywnie nawilżająco na końcówki włosów, które po takiej kuracji stają się jedwabiście miękkie...

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Włosy zniszczone po zimie

09 lis 2015, 15:35

Jeżeli włosy faktycznie są zniszczone i pozbawione blasku to proponuję zacząć od dobrej odzywki,w tym przypadku wzmocnić ich strukturę za pomocą lejku arganowego oraz maski białkowej. To zawsze jest bardzo skuteczne.

kasojan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2015, 22:46

Re: Włosy zniszczone po zimie

16 lis 2015, 17:24

Zapraszam do polubienia fanpage na fb

Przedłużanie włosów

Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem z zabiegiem
przedłużania włosów.
Opinie, sugestie i porady.

Czekamy na wasze opinie :)

https://www.facebook.com/pages/Przed%C5 ... 6111585042

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Włosy zniszczone po zimie

17 lis 2015, 19:25

ja stosuje naturalne kosmetyki. Bardzo dobrze wplywaja na moje wlosy, ktore sa lekkie i mięciutkie :) co prawda wydaje trochę więcej pieniędzy, ale naprawde warto. Moje niedawne odkrycie to odzywka orzech brazylijski amazônia preciosa kupiona w sklepie brasil natural.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Włosy zniszczone po zimie

19 lis 2015, 13:07

Ja również mam duży problem z przesuszonymi włosami. Są suche na końćach ale u podstawy się przetłuszczają. Natomiast czapka sprawia,ze tracą objętość. Z kolei bez czapki nie będę chodziła bo się szybko przeziębiam .Tak więc widzicie,zę jest to błędne koło....Odkryłam jednak ostatnio bardzo fajną odżywkę, która nawilża włosy, wzmacnia je a jednocześnie ich nie obciąża:
http://flax.com.pl/terapeutyczna-maska- ... -soja.html - jest to naturalna odżywka z soją. Bardzo fajna. Nie jest droga a działanie ma super tak wiec polecam sie nad nią zastanowić.

Zauważyłam również,że utrwala kolor włosów.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Włosy zniszczone po zimie

25 lis 2015, 20:12

no dopiero się sezon na tapiry i naelektryzowane włosy zaczyna :)
u mnie bardzo dobrze sprawdził się volumizer z rowenty przed pracą szybko sobie podniosłam włosy i zrobiłam jakieś fajne upięcie i dawało rade :) teraz żeby sobie nie psuć włosów i fryzury kupiłam sobie nauszniki bo i tak tylko wsiadam do auta i wysiadam pod samą pracą :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość