meluzynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 19 paź 2015, 10:40

Re: organizacja konferencji na poziomie

11 maja 2016, 11:13

Nie wiem czy jest inwestować w sprzęt czy nie lepiej wynająć sobie sale na konferencję czy szkolenie od razu z wyposażeniem. Chyba jest to dużo tańsza opcja. Sprawdź chociażby https://www.salerezerwacje.pl/ tam powinny być od razu informacje o wyposażeniu przy każdej sali.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: organizacja konferencji na poziomie

25 maja 2016, 13:29

Jeśli konferencja ma być w Warszawie, to warto rzucić okiem na stronę http://www.prokonferencje.pl/ . Jest tam baza obiektów konferencyjnych, zarówno takich na kilkadziesiąt osób, jak i takich, które pomieszczą 200 uczestników i więcej. Niektóre są w samej stolicy, a niektóre w niewielkiej odległości od niej. Polecam też znajdujący się na stronie Poradnik Organizatora :)

sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2016, 14:05

Re: organizacja konferencji na poziomie

30 maja 2016, 16:10

Na pewno takie rozwiązania technologiczne, jakie oferuje Alpha Vision, robią duże wrażenie na gościach. Ja widziałam na żywo taki ekran mgłowy, jaki mają w swojej ofercie, i muszę przyznać, że jest to efekt WoW :) A multimedia to już teraz powoli standard. Rzutnik odchodzi na szczęście do lamusa :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: organizacja konferencji na poziomie

31 maja 2016, 21:57

Poszukaj dobrej sali, z porządnym wyposażeniem. Od siebie mogę polecić zakopane sale konferencyjne. Mają świetny sprzęt multimedialny i bardzo duże sale. Poza tym możecie skorzystać z restauracji :) Myślę, że to bardzo dobre miejsce na konferencję na poziomie ;)

Martika86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 16:30

Re: organizacja konferencji na poziomie

19 cze 2016, 21:22

Raczej niewiele sal konferencyjnych ma sprzęt, który pozwala przeprowadzić zaawansowaną technologicznie konferencję. My zawsze sprzęt wypożyczamy od firmy AvRent, bo chcemy mieć gwarancję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. A tutaj mamy też obsługę techniczną i nie obawiam się, że np, dźwięk wysiądzie.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: organizacja konferencji na poziomie

21 cze 2016, 19:19

Może zrób konferencje w białymstoku? Z tego co widziałam hotel 3 trio ma świetnie wyposażone sale i bardzo dobre ceny.
Przeglądałam zdjęcia tego hotelu i jestem nim oczarowana. Nie sądziłam, że hotel 3* moze być tak piękny.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: organizacja konferencji na poziomie

26 cze 2016, 16:11

Mi ostatnio wpadała w oko sala na konferencję w łodzi i zastanawiam się nad wynajęciem jej.
Jeśli chcesz urządzić konferencję na poziomie to koniecznie wybierz odpowiednią salę z porządnym wyposażeniem.
Nie ma co na tym oszczędzać bo róznie może wyjść.

Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Re: organizacja konferencji na poziomie

27 cze 2016, 06:50

Skoro ma być na poziomie, to catering musi być najlepszy. Robiłam taką konferencję w Warszawie i wtedy wspomogliśmy się jedzeniem z Hell's Chickens. Na ich facebooku są wszelkie dane kontaktowe https://www.facebook.com/Hells-Chickens ... 9/?fref=ts Polecam się zapoznać.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: organizacja konferencji na poziomie

29 cze 2016, 06:28

Mi wczoraj w oko wpadła sala konferencyjna w Poznaniu.
Jest bardzo dobrze wyposazona w sprzęt multimedialny najwyższej jakości. obsługa jest miła, restauracja ma smaczne menu i co najważniejsze lokalizacje jest dobra - blisko stadionu inea.
Chyba skorzystam z tej oferty bo muszę jak najszybciej wziąć się za konferencje w Poznaniu.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: organizacja konferencji na poziomie

08 lip 2016, 23:35

Zobacz sobie sala konferencyjna w Platinum Palace w Poznaniu Możesz tam zorganizować naprawdę swietna konferencję na poziomie. Radzę ci przejrzeć dokładnie ofertę i porównać z innymi. Ja uważam, że takie centra konferencyjne najlepiej się nadaja na biznesowe spotkania.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość