semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Wizyta u dentysty

19 sty 2016, 16:29

Co do krakowskich placówek stomatologicznych to Warto sobie wypróbować te namiary- http://dentiumclinic.pl/
To bardzo fajny zespół młodych lekarzy, którzy leczą i wykonują implanty zębowe. Z tego co pamiętam to chirurgów też posiadają. Polecam zapoznać się z ich ofertą i cenami na stronie.

aewewwe
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2016, 16:22

Re: Wizyta u dentysty

29 sty 2016, 16:23

Dzień dobry wszystkim. Miałam ostatnio leczenie kanałowe pod mikroskopem Kraków przekonał mnie do takiego zabiegu. Przebiegał szybko i bezboleśnie. http://3gdentist.eu/oferta/endodoncja/ Polecam wszystkim

soppiko88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2016, 16:06

Re: Wizyta u dentysty

26 kwie 2016, 16:17

A ja zapytam o coś innego.
Czy któraś z Was sama korzystała albo ma kogoś ze znajomych, kto korzystał z usług polskiej przychodni w Londynie?
Bo mam taki problem, że słyszałam, że z dentystą w Anglii bywa różnie, ale że polscy specjaliści są naprawdę w porządku i zastanawiam się, gdzie leży ten tzw. "złoty środek", bo niedługo się sama wybieram i wolę mieć pewność.
Chodzi mi konkretnie o tą przychodnię, http://panamedic.eu, bo znajduje się najbliżej mojego przyszłego miejsca zamieszkania, widzę, że pracujący tam lekarze nie są tam od wczoraj i posiadają wieloletnie doświadczenie z pracy tutaj.
Pytam tutaj, ponieważ jest śladowa ilość wątków o dentystach na forach Polonii i może byłby tutaj ktoś, kto się jako tako orientuje.
Z góry dzięki za odzew ;)
Ostatnio zmieniony 01 cze 2016, 14:37 przez soppiko88, łącznie zmieniany 1 raz.

AktywnaMamuska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2016, 14:17

Re: Wizyta u dentysty

18 maja 2016, 18:09

Przede wszystkim warto udać się do prawdziwego stomatologa od dzieci. Ja chodzę ze sobą do takiego, bo bardzo boję się leczenia. I w ten sposób, zaczęłam chodzić również z dzieckiem. Pani stomatolog do której chodzimy jest świetna, nie zamieniłabym jej na nikogo innego :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Wizyta u dentysty

06 lip 2016, 09:40

Ja lubię chodzić do dentysty bo lubi dbać o zęby. Nie mam większych problemów z zębami więc chodzę głównie na czyszczenie i tego typu rzeczy. Ostatnio skorzystałam z oferty wybielania zębów ze smigiel.net bo kolor moich zębów koniecznie wymagał odświeżenia. Moja mama uważała, że to mi niepotrzebne ale jak tylko zobaczyła efekt, to sama też się zapisała.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Wizyta u dentysty

03 sie 2016, 09:08

Ja zmieniłam jakiś czas temu dentystę i teraz chodzę do ODENT http://odent.pl/oferta/protetyka_i_impl ... tetyka_o5/ i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Przychodnia znajduje się na ulicy Duchnicka 3 (Żoliborz), 01-796 Warszawa. ODENT posiada profesjonalnych lekarzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę praktyczną.

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Wizyta u dentysty

23 sie 2016, 13:32

My teraz szukamy ortodonty dla córki. Ma trochę krzywy zgryz, więc pewnie dobrze by było, jakby jakiś aparat nosiła. Możecie polecić kogoś w Olsztynie? Myślałam, żeby iść tu h[url]ttp://centrum.polkard.pl/[/url] .

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Wizyta u dentysty

05 wrz 2017, 13:30

Najważniejsze aby trafić do odpowiedniego specjalisty. W warszawie bardzo dobrych stomatologów znajdziesz u nich whiteclinic.pl . Są na rynku od 10 lat i niedawno zmienili lokalizacje na bardziej dogodna. Porównałam ceny i a bezkonkurencyjni. Pracują na najnowszym sprzęcie.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Wizyta u dentysty

19 wrz 2017, 10:53

Moje dzieci też panicznie bały się wizyt u stomatologa, w sumie to się nie dziwię, kto je lubi. Dlatego sporo mi zeszło na szukaniu naprawdę dobrego stomatologa dziecięcego z podejściem i cierpliwością do maluchów. Ale udało się, trafiliśmy do dr Katarzyny Kochman w Płocku w klinice Linea Medica. Córka dała sobie zajrzeć do buzi od razu, syn na 3 wizycie. Pani doktor to oaza spokoju ale przy tym łapie taki fajny kontakt z maluchami że nie da się jej nie lubić. Moje maluchy ją uwielbiają mimo, że jak to syn mówi wcale nie jest fajne to co robi mu w buzi :) Ale buziaki otwierają, chodzą chętnie, nie płaczą. To ogromny sukces :) polecam Panią doktor, bardzo dużo znajomych z Warszawy jeździ do niej z dziećmi.

candi12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:49

Re: Wizyta u dentysty

06 lis 2017, 13:35

Polecam gabinet Allecoudent, jak na Poznań to wcale nie jest tam drogo a zabiegi są bardzo profesjonalnie przeprowadzane. Ogólnie miły zespół, wszystko przebiega w świetnej atmosferze tak, że nie ma kiedy się co stresować i bać bólu ;)

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość