dominidomini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2015, 13:17

Re: Własny sklep z ciuchami

23 paź 2015, 13:28

Moim zdaniem sklepów z ciuchami jest już tyle, że ciężko będzie się przebić. A sklepy internetowe powstają jak grzyby po deszczu...

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Własny sklep z ciuchami

30 paź 2015, 20:17

Moim zdaniem sklepów z ciuchami jest już tyle, że ciężko będzie się przebić. A sklepy internetowe powstają jak grzyby po deszczu...
Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia strategia marketingowa, reklama to w zasadzie połowa sukcesu. W przypadku sklepu internetowego warto pozycjonować stronę, udzielać się w mediach społecznościowych, sprawdzi się także narzędzie do masowej wysyłki powiadomień sms.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Własny sklep z ciuchami

05 lis 2015, 15:03

Własny sklep to moim zdaniem bardzo dobry pomysł na biznes :) Trzeba jednak pamiętać o odpowiednim lokalu, dobrej jakosci towarze i przede wszystkim profesjonalnej księgowości. Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego niż niekompetentna księgowa. Obecnie korzystam z biura rachunkowego online ale strasznie mnie ono denerwuje bo już dwa razy bez mojej wiedzy zmienili mi księgową:/ Teraz rozważam przeniesienie się do http://www.lecyk.com/ Słyszałam, że Pani Katarzyna Lecyk jest godna zaufania i szybko wykonuje swoją pracę - dokumenty są zawsze przygotowane na czas. Mam nadzieję, ze ten wybór będzie o wiele lepszy.

Tosia01
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 28 paź 2015, 11:11

Re: Własny sklep z ciuchami

07 lis 2015, 17:58

Przed założeniem firmy czeka cię mnóstwo formalności do załatwienia, żeby ci nic nie umknęło polecam świetnego bloga https://bizneswspodnicy.wordpress.com/. Można na nim znaleźć bardzo dużo cennych artykułów na temat wszystkich formalnośi, które nasz czekają do załatwienia, dotacji, kredytów i wiele innych.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Własny sklep z ciuchami

20 sty 2016, 13:08

Musiałabyć jakoś dobrze ten sklep wyróżnić. Do tego to najlepiej wynająć profesjonalistów. Mi się podobają prace http://370studio.com bardzo kreatywnie podchodzą do kwestii wygląd firm. Może jakbyś z kimś takim się skonsultowała i poprosiła o wskazóki itp. to by się udało. Bo nie ma co ukrywać, takich sklepów jest wiele i nie wszystkie mają szansę na sukces.

Salse
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2015, 14:26

Re: Własny sklep z ciuchami

25 sty 2016, 19:50

Też myslałam o tym aby założyć sklep z ubraniami ale w moim mieście jest tak dużo tych sklepów z ubraniami wiec byłby niedochodowy.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Własny sklep z ciuchami

05 lut 2016, 07:52

Sklepów z ciuchami jest teraz tyle, że moze ci być ciężko się wybić. Najlepiej by było gdybys sprzedawała naprawdę oryginalne rzeczy a nie to samo co wszędzie. Poza tym koniecznie zainwestuj w reklamę adwords. Może się tym zająć specjalista adwords warszawa, który ma spore doświadczenie. Poza tym pozycjonowanie i reklama na fb. Ostatnio sporo sklepów się tam promuje.

eskommonda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2016, 19:45

Re: Własny sklep z ciuchami

13 maja 2016, 19:47

sama otworzyłam sklep na platformie wordpress zleciłam jedynie lekkie modyfikacje

mnww
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2016, 14:35

Re: Własny sklep z ciuchami

20 maja 2016, 15:01

Sklepów z ubraniami nie brakuje, ale jak będziesz mieć naprawdę fajne i oryginalne, to znajdziesz bez problemu klientki. Grunt to dobre zaopatrzenie.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Własny sklep z ciuchami

27 maja 2016, 08:01

Własny sklep to bardzo dobry pomysł na biznes. Myślę, ze przyda ci się oprogramowanie handel detaliczny - http://www.lsisoftware.pl/ Dzięki niemu będzie ci łatwiej wszystko ogarnąć :) Sama kiedyś myślałam o własnym sklepie ale założyłam zupełnie inna firmę i póki co w niej działam.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość