happy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2012, 14:35

Re: Makijaż ślubny a trądzik

11 gru 2015, 04:36

A kto powiedział, że kryjący makijaż musi być od razu ciężki? Ja też mam dość tłustą cerę i używam podkładu matującego Infallible z L'oreala. Krycie jest naprawdę mocno, a fajnie stapia się ze skórą twarzy i wygląda naturalnie. Poza tym, jest też trwały, co na pewno przyda się podczas kilku/kilkunastogodzinnej imprezie ;)

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Makijaż ślubny a trądzik

11 gru 2015, 11:23

Też mam ten podkład i rzeczywiście bardzo fajny, nie tylko w kwestii konsystencji ale i zapachu. Zdecydowanie mój numer jeden spośród kosmetyków które mam :) Szybko i bez problemu można go nałożyć - tu tylko polecam gąbeczkę bo ręką bardzo łatwo nałożyć za dużo i potem trzeba opanować ilość podkładu na twarzy :)
Mi się fuksneło na moim ślubie bo akurat nie byłam przed okresem tylko po i cera już wróciła do swojej kondycji, ale gdyby to było przed okresem to oj ciężko by było :)

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Makijaż ślubny a trądzik

12 gru 2015, 02:36

Ja też mam Infallible Loreala. Mnie się nie fuksneło, wiec dzień przed byłam ma oczyszczaniu skóry. Do ukrycia miałam jednak ślady po zabiegu i bałam się, że po nałożeniu na ślady po krostkach podkład spowoduje, że zrobi się gorzej, bo juz nie raz tak było. Tymczasem po Infallible nic się złego nie zadziało i buzia nie błyszczała mi się prawie do rana. Jak byście chciały go kupić, to tylko doradzę, żeby zwrócić uwagę na odcień, bo mój odrobinę ciemnieje na skórze.
IMG_20151204_015523A.jpg

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Makijaż ślubny a trądzik

11 sty 2016, 11:55

W przypadku cery trądzikowej,ważne jest moim zdaniem to aby stosować naturalne kosmetyki bez dodatku chemii,takie które nie będą ciężkie i głęboko kryjące, w szczególności zwróć uwagę na sam podkład,te z Loreala niestety nie spełniają kryteriów.

takapieknapani
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2016, 11:33

Re: Makijaż ślubny a trądzik

22 lip 2016, 11:40

Jak dla mnie to najlepszym wyborem jest ‚’Magik” solidnie rozświetla, ładnie kryje, przy tym jest stosunkowo lekki. Jedyna wada jaką zauważyłam to trzeba uważać z aplikacją ponieważ zdarza się, że z opakowania wycieka znacznie większa ilość kosmetyku niż potrzeba, jednak dla mnie jest podstawowy korektor w zestawie na makijaż ślubny w moich przepasanych zasobach ;)

Awatar użytkownika
hienka7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2016, 18:28

Re: Makijaż ślubny a trądzik

22 lip 2016, 18:35

Super, dzięki, przyda mi się na pewno :)

papilon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2016, 10:38

Re: Makijaż ślubny a trądzik

23 lip 2016, 11:31

Tez mialam tradzik w dniu slubu, ale makijazystka wykonala kawal dobrej roboty:) Poszukaj kogos polecanego, kto zrobi ci to dobrze.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Makijaż ślubny a trądzik

02 sie 2016, 11:09

Można ukryć problem z trądzikiem,natomiast pamiętajmy że tym sposobem na pewno się go nie pozbędziemy i jeżeli po jakimś czasie problem się nasili to warto wybrać się po poradę do dermatologa.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Makijaż ślubny a trądzik

27 gru 2016, 14:25

Używajcie aplikatora na wypryski HB - wystarczy.
Tak naprawdę na znaczną zmianę pracuje się podstawowymi krokami i tak ta cera z czasem zaczyna wyglądać normalnie. U mnie na taki efekt trzeba było poczekać, ale ślady nie pozostały żadne - jest zdecydowanie ok.

endzelika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:03

Re: Makijaż ślubny a trądzik

28 gru 2016, 16:12

Dobra kosmetyczka zdziała cuda i poradzi sobie z każdą cerą i nie zrobi maszkary z panny młodej

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość