Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Makijaż ślubny a trądzik

24 sie 2015, 16:22

Jak wykonać makijaż ślubny przy cerze trądzikowej?
Tak, aby nie zrobić sobie krzywdy zbyt ciężką warstwą kosmetyków?

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Makijaż ślubny a trądzik

25 sie 2015, 11:38

Wykonanie takiego makijażu to nie lada sztuka.
Nie ma się co oszukiwać, ze jest to proste i jakieś czary - mary są w stanie zakryć wypukłości na skórze, które niestety towarzyszą, gdy ma się trądzik młodzieńczy, ale można próbować odpowiednim balansowaniem korektora i światłocienia zakryć wypryski i przebarwienia skóry.
Do tego potrzeba prawdziwego specjalisty!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Makijaż ślubny a trądzik

08 wrz 2015, 09:29

Tutaj pełna zgoda i nie wiem czy sama zdecydowałabym się wykonać taki makijaż,mając na uwadze fakt cery trądzikowej. Może lepiej udać się z tym do prawdziwej specjalistki i dobrać odpowiednie,w 100% naturalne kosmetyki,to ważna kwestia.

OlgaTas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2015, 11:25

Re: Makijaż ślubny a trądzik

08 wrz 2015, 11:39

Najlepiej to by było spróbować się pozbyć tego trądziku, bo szkoda sobie niszczyć cerę chcąc ukryć nasze niedoskonałości makijażem. Ja też przez wiele lat próbowałam maskować swój trądzik, ale to w konsekwencji zaczęło tylko pogarszać sytuację. W końcu poszłam do kosmetyczki, poddałam się kuracji na cerę trądzikową, a do codziennej pielęgnacji by problem nie powrócił zaczęłam używać naturalnych kosmetyków OrganicSeries, które poleciła mi kosmetyczka. Od kilku miesięcy mam spokój z trądzikiem i mogę bez obaw robić sobie makijaż.

Monica
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:01

Re: Makijaż ślubny a trądzik

08 wrz 2015, 17:57

Najlepiej wyleczyć trądzik, ale przed ślubem radziłabym postępować ostrożnie. W przypadku wielu kuracji na początku jest wysyp krost, dlatego lepiej się wstrzymać, jeżeli ślub już niedługo.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Makijaż ślubny a trądzik

10 wrz 2015, 10:06

Leczenie trądziku nie odbywa się szybko i łatwo,wiec przed ślubem musisz być bardzo ostrożna,często taki proces zajmuje nawet kilka lat. NA pewno udaj się do dobrego dermatologa,to pierwsza rzecz jaką bym zrobiła.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Makijaż ślubny a trądzik

11 wrz 2015, 11:45

Na pewno warto ugryźć ten temat wcześniej, żeby spróbować trądzik wyleczyć. Jeżeli już na to za późno fachowa kosmetyczka powinna umieć go przykryć dobrymi kosmetykami.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Makijaż ślubny a trądzik

14 wrz 2015, 09:26

Polecacie kosmetyczki, dermatologa. Naprawdę sądzicie, że dziewczyna, która ma trądzik NIC z nim nie robi i nigdy nie zastosowała żadnej kuracji ani nie była u lekarza? Śmieszne to. Gdyby tak łatwo dało się go wyleczyć nikt by nie miał trądziku :)

OlgaTas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2015, 11:25

Re: Makijaż ślubny a trądzik

07 paź 2015, 10:42

Nikt nie mówi tu, że łatwo się go pozbyć, natomiast każda z nas stara się coś podpowiedzieć i doradzić. Uważam, że poddanie się odpowiedniej kuracji i później stosowanie odpowiednich kosmetyków może pomóc pozbyć się problemu. Mi to pomogło, a też przez wiele miesięcy borykałem się z tym. Dopiero po kilku zabiegach w profesjonalnym gabinecie i po zastosowaniu do codziennej pielęgnacji kosmetyków OrganicSeries całkowicie pozbyłam się trądziku.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Makijaż ślubny a trądzik

07 paź 2015, 13:17

Nikt nie twierdzi,że dziewczyna nie szukała do tej pory kuracji i nie chodzi o do lekarza,mam na myśli bardziej to,że te wszystkie zabiegi oraz kuracje mające na celu zwalczyć trądzik,były po prostu nieodpowiednie i zwracamy uwagę na inne opcje.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość