tinabik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2016, 12:04

Re: Sposoby na objętość włosów

16 sty 2016, 13:05

.


Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!

Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.

Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
Efekt natychmiastowy!

Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
Pozdrawiam

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Sposoby na objętość włosów

18 sty 2016, 11:50

Super ta strona! Mi świetnie włosy unosi u nasady suchy szampon.
A czy na dłuższą metę nie niszczy Ci za bardzo włosów? Ja staram się rzadko go używać.

Scentini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:20

Re: Sposoby na objętość włosów

18 sty 2016, 12:33

Właśnie o to samo chciałam zapytać,czyli czy an dłuższą metę nie zniszczy włosów,nie osłabi ich cebulek? Bo efekt puszystości może być tylko chwilowy,natomiast dopiero potem zaczną się problemy.

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Sposoby na objętość włosów

16 lut 2016, 20:39

Koniecznie popróbujcie zabiegu farbowania sombre albo flamboyage. To sztuka farbowania włosów kilkoma odcieniami tak by wyglądały jak prześwietlone słońcem. Efekt jest bardzo naturalny i robi wrażenie jakby włosów było dużo więcej. Znajdziecie takie zabiegi na wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych http://lavito.pl. Poczytacie oceny i jak będziecie zamawiać przez Lavito.pl, to może uda Wam się trafić na na znaczące zniżki od Lavito.pl

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Sposoby na objętość włosów

16 lut 2016, 22:38

Suchego szamponu nie powinno się codziennie używać. Jednak jak będziemy to robić raz na jakiś czas to nic się nam nie stanie.

Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:37

Re: Sposoby na objętość włosów

23 lut 2016, 12:50

"wcierki" to mus, jak chcesz, żeby włosy zaczęły odrastać i zwiększać objętość.
poza tym czytałam, że olejowanie wpływa też na objętość, bo włosy są po tym lepiej odżywione, a więc zdrowsze i lekkie - jednak należy uważać na ilość nakładanego oleju.
poza tym maski z naturalnych składników, związywanie włosów nie za często i nie za mocno też pomagają.

moja siostra od zawsze ma z tym problem, tzn. cienkie i rzadkie włosy, ale odkąd zaczęła używać powyższych składników to mówi, że jej się zwiększyła objętość, nawet fryzjerka jej to ostatnio powiedziała.

Szpileczka2975
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2016, 12:00

Re: Sposoby na objętość włosów

02 cze 2016, 15:53

Fajne efekty daje odżywka w piance, jest lekka i nie obciąża włosów. Dobrym sposobem jest również suszenie włosów w pozycji z głową w dół

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Sposoby na objętość włosów

07 lip 2016, 10:02

Nikt nie pisze o urządzeniach do zwiększania objętości włosów,bardziej chodziło mi o dobre i skuteczne kosmetyki,odzywki plus szampon. Uważam,że na tym powinnyśmy sie skupić i na pewno będzie efekt.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Sposoby na objętość włosów

25 sie 2016, 14:50

Przede wszystkim suszenie głową w dół. No i cieniowane włosy.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Sposoby na objętość włosów

31 sie 2016, 23:08

Zawsze możesz przedłużyć włosy np metodą GL Apps - http://greatlengths.pl/ to zwiększy ich objętość. Sama się nad tym zastanawiam. mam cienkie ale gęste włosy zależy mi na tym aby były dłuższe i grubsze bo nie wyglądają zbyt ładnie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość