Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

06 kwie 2016, 10:01

Podstawowa kwestia jest taka czy naprawdę potrzebujemy aż tak profesjonalnego zabiegu aby wypełniać swoje usta,czy też nie lepiej używać po prostu dobrych kosmetyków,dać o cerę i zdrowo się odżywiać co też zda egzamin,wiem z własnego doświadczenia:) Sprawa jest do przemyślenia.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

25 kwie 2016, 12:02

Jeśli ktoś kiedyś wcześniej zaproponowałby mi powiększenie( wypełnienie) ust to na 100% nie zdecydowałabym się. Było to dla mnie sztuczne i nie naturalne. Koleżanka przypadkowo wyciągnęła mnie do kliniki medycyny estetycznej http://www.artismedica.pl/ na zabieg upiększający :) Ona testowała właśnie wypełnienie. Co się okazało? że to tak naprawdę nic strasznego i przyznam się... byłam pod wrażeniem uzyskanego efektu. Od tamtej pory sama od czasu do czasu korzystam :)

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

03 maja 2016, 21:59

Nie szkoda Wam pieniędzy na takie ingerowanie w ciało? Usta można spokojnie i bezpiecznie powiększyć makijażem http://kobietawielepiej.pl/moda-i-uroda ... -makijazem Makijaż w każdej chwili można zmyć, a z takim wypełnieniem trzeba się polubić na dłużej, a efekty bywają różne...

fajova
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2016, 11:04

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

06 maja 2016, 11:15

myślałam o tym, ale zwyczajnie się boję, bo ja mam pecha w życiu i coś będzie nie tak, jak bym chciała









sterydy anaboliczne
spalanie tłuszczu

zywiolka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2016, 12:44

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

06 maja 2016, 13:59

Ja mam wypełnione usta i efekt jest rewelacyjny. Trzeba znaleźć dobrego specjalistę :)
________________________________________________
odżywki na mase mięśniową
monohydrat kreatyny

sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2016, 14:05

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

30 maja 2016, 14:12

Moim zdaniem dietą ani kosmetykami ust się nie powiększy ;) Owszem mogą był zadbane, gładkie itp., ale przez to nie zmienią konturu, nie będą pełniejsze. Zabieg powiększania ust może mieć naprawdę subtelne efekty. Jak pisałam - grunt to dobry specjalista. Ja polecam dra Migałę z Kliniki Sfera :)
Moja siostra robiła taki zabieg właśnie w Sferze i efekt super :) Ja na szczęście sama z siebie mam dość wydatne, kształtne usta, więc nie planuję takiego zabiegu. Ale akurat dra Migałę ze Sfery mogę śmiało polecić, bo robiłam u niego m.in. mezoterapię :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

07 cze 2016, 08:28

Samą dietą na pewno nie sprawimy,że nasze usta będą większe,podobnie jeżeli chodzi o stosowanie kosmetyków,natomiast dzięki nim sprawimy,że usta ja ki cała cera będą bardzo zadbane i chyba głównie o to chodzi,prawda? Co do profesjonalnego wypełnienia,to już kwestia zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej.

aleksandra154
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:08

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

07 lip 2016, 18:11

Od zawsze moim ogromnym kompleksem były malutkie usta, które proporcjonalnie nie pasowały do reszty twarzy. Czułam się brzydko i nie potafilam normalnie funkcjonowac. Aż w końcu zdecydowałam się na zabieg powiększania ust. Przecież to nic złego. Od tamtej pory zaczęłam żyć na nowo i podobać się sobie. A jeśli chodzi o klinikę to szukałam najlepszej pod każdym względem, żebym później nie musiała cierpieć przez niepożądane skutki uboczne. Wybrałam klinikę we Wrocławiu http://plastyka.emc-sa.pl/uslugi/plasty ... owanie-ust profesjonalny i pożądany efekt

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

02 sie 2016, 20:52

Moje usta też są małe i chciałabym je powiększyć... czytam właśnie na http://doskonalakobieta.pl/ o możliwych metodach i chyba zdecyduje się na wypełnianie kwasem, co myślicie?

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

19 sie 2016, 16:13

Moja siostra robiła sobie taki zabieg u dra Migały w Klinice Sfera. Efekt bardzo ładny, a ona też miała zawsze wąskie usta. Teraz są pełniejsze, ale wygląda to wciąż naturalnie :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość