Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Operacja warg sromowych

26 mar 2018, 10:26

Zobaczcie też w Orthos w Komorowicach, to okolice Wrocławia. Robią tam takie zabiegi.

Kiliana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2018, 11:43

Re: Operacja warg sromowych

19 cze 2018, 11:46

Zobaczcie też w Orthos w Komorowicach, to okolice Wrocławia. Robią tam takie zabiegi.
Ostatnio sprawdzałam na ich stronie i koszt to około 4,500zł więc nie ma tragedii. Od koleżanki wiem, że mają świetnych specjalistów więc chyba sama się do nich zapiszę bo mam prawie po sąsiedzku.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Operacja warg sromowych

29 cze 2018, 21:24

No nie, cena bardzo przystępna, a komfort po takiej operacji na pewno jest tego wart :)

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Operacja warg sromowych

10 wrz 2018, 22:59

Słyszałam, że od labioplastyki lepszy jest zabieg Exilis Elite Intima. Moja znajoma miała luźną pochwę po porodzie i nie czerpała przyjemności z życia seksualnego dlatego zdecydowała się na zabieg obkurczania warg sromowych w krakowskiej Klinice Vesuna. O ile mnie pamięć nie myli to w tym celu udała się do ich filii przy Dobrego Pasterza. Podobno po tym zabiegu szybciej dochodzi się do siebie niż po labioplastyce.

MojaMaminka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2019, 12:47

Re: Operacja warg sromowych

08 sty 2019, 13:07

Dziewczyny piszę do was bo kiedyś ja tutaj szukałam pomocy. Podzielę się z wami moimi doświadczeniami, jestem to winna lekarzowi, który mnie uratował przed najgorszą decyzją mojego życia.


Mieszkam w Poznaniu, duże miasto, więc i ginekologów sporo. 2 lata temu po zrzuceniu kilkunastu kilogramów zaczął się mój problem z za dużymi wargami sromowymi - mniejszymi. Możliwości miałam dwie: przytyć albo poddać się operacji. Nie uśmiechało mi się noszenie luźnej bielizny, jak zasugerował jeden ginekolog. Chciałam to zrobić z dala od miasta gdzie mieszkam, wiadomo nieco wstydliwy problem. Szukałam i szukałam, konsultowałam się z kilkoma ginekologami, którzy wykonują takie zabiegi. Jedyne co słyszałem tylko amputacja, trzeba obciąć wargi, są za duże – do obcięcia. Miałam już umówiony termin na operację we Wrocławiu, ale coś nie dawało mi spokoju (chyba kobieca intuicja tu mi pomogła). Bałam się usuwania warg, Na forach wiele dziewczyn pisało że straciło po takiej operacji czucie.W końcu trafiłam na mojego wspaniałego, cudownego, najlepszego doktora SERAFINA z Gliwic dzięki forum. Już na pierwszej wizycie dało się odczuć że wie o czym mówi. Konsultacja bardzo profesjonalna dokładnie wiedział w którym miejscu mam dolegliwości, bez mojego słowa ani podpowiedzi bardzo precyzyjnie wskazał miejsca które mogą mi najbardziej przeszkadzać. W pełni odczytał moje ciało. Ale co najważniejsze to fakt, że powiedział że operacja metodą amputacji jest u mnie absolutnie PRZECIWSKAZANA. Ze względu na dużą ilość skóry nad łechtaczką, po odcięciu warg efekt po zabiegu byłby katastrofalny. Obecnie jestem miesiąc po zabiegu. Efekt estetyczny Jest po prostu zniewalający. Już zapomniałam że można czuć się tak wygodnie nosząc obcisłą bieliznę. Dr Serafin uratował mnie przed moją najgorszą decyzją życia. Kto wie jakbym teraz wyglądała. Być może płakałabym jak inne dziewczyny i szukała pomocy na forach internetowych aby wykonać drugi zabieg. Mam nadzieję że komuś pomogę bo sama kiedyś szukałem takiej pomocy. Dziewczyny nie dajcie się zwieść opowieścią o szybkich i tanich operacjach - obcinających wargi . Pamiętajcie że ten zabieg robić raz na zawsze i raz w życiu.
P.S Znieczulenie i operacja nie boli tak bardzo. Głowa do góry :)

POLECAM WAM DR SERAFINA ZE SZCZEREGO SERCA!!

Marysia

Jajeczko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2018, 00:13

Re: Operacja warg sromowych

31 sty 2019, 00:30

Ja miałam wykonany tylko zabieg rewitalizacji pochwy laserem. Po ciąży z moimi bliźniakami niestety moja pochwa nie była już w najlepszym stanie. :/ Dowiedziałam się o pani Barbarze Blicharczyk, która wykonuje ten zabieg laserem. Cały zabieg nie trwał długo, również nie odczuwałam bólu i obecnie wreszcie nie wstydzę się cała pokazać przed mężem.

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Operacja warg sromowych

14 mar 2019, 13:58

jesli chodzi o ginekologie estetyczna to goraco polecam Dermed w Krakowie, rewelacyjna klinika, robia tam normalnie cuda, tez mialam kompleksy po porodzie, ale udałam sie tak i pomogli mi rozwiazac problem i pozbyc sie wstydu, naprawde fajni specjalisci, miła atmosfera, nowoczesne metoy i sprzet

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Operacja warg sromowych

10 kwie 2019, 09:57

ja byłam na operacji w Instytucie Piękna Bielenda i polecam lek. Tomasza Mierzwińskiego, genialny chirurg ;)

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Operacja warg sromowych

10 kwie 2019, 19:06

Znajoma mi opowiadała że miała bardzo wiotkie wargi sromowe i wypełniała je kwasem hialuronowym w Care Medica w Gdyni. Bardzo zadowolona z efektu zabiegu jak i z samego zabiegu ,który wykonywał lekarz. Więc była pod dobrą opieką.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Operacja warg sromowych

13 kwie 2019, 20:10

Wbrew pozorom mimo ze temat jest dosc wstydliwy to nie macie pojecia jak wiele kobiet decyduje sie na takie zabiegi. Sama sie na niego zdecydowalam po wielu latach cierpien z powodu przerostu warg większych. Wybralam klinike w Katowicach - Dermed bo mam do nich pełne zaufanie po innych zabiegach jakie u nich robilam. Efekt bardzo mnie zadowala, mąż tez nie narzeka :D

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość