lidiamodra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:53

Re: Zamiast botoksu

19 mar 2017, 16:57

Jest pełno metod zastępczych dla botoksu i niektóre mogą być nawet lepsze dla Ciebie. Ja byłam na konsultacji w bodycareclinic.pl i odradzili mi botoks, za to zlaecili mi inne wypełniacze, dzięki którym moje zmarszczki prawie zniknęły :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zamiast botoksu

14 kwie 2017, 09:47

Botoks to moim zdaniem już ostateczność i zdecydowanie lepiej na początek nastawiać się po prostu na dobrą pielęgnację naszej skóry, używając dobrych i skutecznych kosmetyków. Akurat w twej kwestii możemy pomóc i doradzić, ponieważ zajmujemy się tym na co dzień. Słyszałyście o kosmetykach z kolagenem?

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Zamiast botoksu

21 kwie 2017, 10:54

Znalazłam niedawno taki fajny zabieg Sono Queen: http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/sonoqueen. Szczerze to nie widziałam go jeszcze nigdzie i go nie robiłam. Jakie są wasze wrażenia?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zamiast botoksu

24 maja 2017, 10:34

Zamiast botoksu polecam przede wszystkim bazować na dobrych, naturalnych kosmetykach, a najlepiej jeżeli będą one oparte na bazie kolagenu bez dodatku parabenów o czym pisze powyżej. Zaglądałyście już do nas?

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Zamiast botoksu

25 maja 2017, 10:07

ja bym się raczej nie zdecydowała na botoks bo jak widzę efekty nieudanych zabiegów z botoksem to od razu mi się odechciewa.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Zamiast botoksu

11 lis 2017, 19:15

Ja się na botox może kiedyś zdecyduję ale jak na razie wystarczają mi kosmetyki, niedawno odkryłam serię lift bielendy, to nowość do cery dojrzałej i wrażliwej. Ekspresowy korektor zmarszczek to innowacyjny preparat do zadań specjalnych, który błyskawicznie, w ciągu 10 sekund silnie liftinguje i napina skórę dając efekty porównywalne z zabiegami liftingującymi medycyny estetycznej.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Zamiast botoksu

24 gru 2017, 13:20

Ja robię botoks regularnie w Dental Studio w Rzeszowie i nie mam żadnych negatywnych odczuć. Efekt jest naturalny, utrzymuje się dość długo. Wydaje mi się, że jest to kwestia wybrania odpowiedniego salonu. Ja mam swój sprawdzony i ufam im całkowicie.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Zamiast botoksu

22 lut 2018, 13:09

Są jeszcze inne metody jak np kwas hialuronowy albo zupełnie bezinwazyjny zabieg bez wstrzykiwania substancji do skóry jaki można wykonać w Klinice Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie , nazywa się needle shaping, to nowość na polskim rynku medycyny estetycznej

NaturaBio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2018, 19:57

Re: Zamiast botoksu

09 maja 2018, 20:02

Może zamiast tego warto zaopatrzyć się w naturalne i sprawdzone kosmetyki do twarzy? Polecam zajrzeć w tym celu na naszą stronę - na pewno pomożemy w wyborze odpowiednich kosmetyków.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Zamiast botoksu

31 lip 2018, 10:38

Ja sugeruję MEZOBOTOKS. To dobra alternatywa dla tradycyjnego podania toksyny botulinowej. Zabieg polega na tym, że lekarz za pomocą mikroiniekcji (za pomocą specjalnego "pistoletu") wprowadza pod skórę odpowiednie ilości preparatu. Ilość botoksu jest zdecydowanie mniejsza niż przy standardowym zabiegu. A efekt? Lifting skóry, wygładzenie zmarszczek i napięcie cery. Ja wykonywałam mezobotoks w klinice Dr Preibisza w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Każdej Pani polecam, a Pan Doktor to super ekspert i do tego bardzo sympatyczny człowiek :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość