swistaszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2017, 11:28

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

14 lip 2017, 11:44

z czasem wypracujesz sobie metody jak to wszystko ogarniac, moje przedmówczynie mają racje że nie musisz wszystkiego robic codziennie, zaplanuj sobie np cały tydzien i poproś o pomoc chłopaka. jakos sie ułoży tylko wrzuć na luz :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

17 paź 2017, 15:42

Dokładnie dobra organizacja pracy to klucz do sukcesu :) Ja staram się sprzątać regularnie. Codziennie odkurzam i zmywam podłogi ( mam w domu psa i 2 koty więc to konieczność ). Ale też dobre środki czystości są mega ważne bo często pomagają zaoszczędzić sporo czasu. podłogi ( panele ) myję Sidoluxem - nie zostawia smug więc nie muszę dodatkowo jej polerować. No i jest niedrogi :)

aster92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:12

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

19 paź 2017, 11:27

nie mam pojęcia jak ludzie ogarniaja prace domowe...mieszkam z chłopakiem, co prawda w mieście a nie na wsi, ale nic nie ogarniam :( praca i zaoczne studia bo zachcialo mi sie robić magistra w sumie niewiem po co, no i powoli robi się w mieszkanu taki bajzel a ja po prostu nie mam sily, też chce czasem odpocząć

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

03 lis 2017, 19:51

Moim patentem jest sprzątanie na bieżąco. Z resztą z raczkującym dzieckiem nie da się inaczej. Odkurzam i ścieram podłogi codziennie. Używam do tego Sidoluxa- wydajny z przystępną ceną, chroni podłogi i zostawia przyjemny zapach w domu!

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

28 kwie 2019, 17:18

Przede wszystkim łatwiej będzie, gdy zainwestujesz w odpowiednie środki czystości :)
Ja kupuję na https://opakowania24h.pl/ i są świetne!

dorota50
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2019, 09:07

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

29 kwie 2019, 09:11

Najlepiej ustalić sobie realny harmonogram działań :)

Awatar użytkownika
Krokietka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:58

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

30 kwie 2019, 10:25

Mam podobną sytuację i wiem jak to wygląda. Dlatego ja sobie dziele tydzień na kilka części i na kilka zadań! Nie mam dziecka, więc kurde nikt z podłogi jeść nie będzie, a jeszcze mam psa w domu. Więc tak: W sobotę staram się ogarnąć wszystko, tak by póxniej nie było tego tak wiele do sprzatania. We wtorek - odkurzanie podłogi i mycie jej, plus gotowanie, ogarnięcie łazienki od nowa, czwartek - odkurzanie i mycie podłogi, sprzątanie pokoju i kuchni, niedziela - prasowanie tego co wyschło po sobocie.

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

16 wrz 2019, 19:08

Ja w domu używam odkurzacz zilan workowy . Naprawdę dobry sprzęt zakupiłam na allegor. Strzał w dziesiątkę

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

18 wrz 2019, 12:57

Nie prosze mojego faceta o pomoc w sprzątaniu od kiedy mi kupił irobota :) Taki był układ on kupuje, a ja go nie proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
shakalaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:50

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

18 wrz 2019, 16:33

To trochę straszne:|

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość