mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 sie 2007, 12:34

wiesz do brodzika lepiej nie klasc ,chol.... wie kto sie przed wami kiedys tam kapal ,juz lepiej rzeczywiscie trzymac ja na reku i tak myc :-)

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

02 sie 2007, 12:42

od komrów dla dzieci powyżej pierwszego miesąca jest MOUSTIDOSE LOTION - do kupienia w aptekach i wiem żebywał w rossmanie. koszt około 20 zł po ugryzieniu tez można posmarować.
jeśłi mała śpi na poduszeczce to najlepiej wziąśc jej własną.

NIKA167
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 29 mar 2007, 09:57

03 sie 2007, 13:44

dziewczyny ja kupiłam ostatnio bardzo fajna rzecz na komary w chicco to jest takie małe urządzenie na owady które je odstarasz na zasadzie ultradzwieków i na prawde działa. troche kosztuje ok. 50 zł w sklepie

https://ssl.allegro.pl/item220546239_ur ... nzano.html

[ Dodano: 2007-08-03, 13:45 ]
My jedziemy nad morze przełom sierpnia i wrzesnia a juz zastanawiam sie co zabrać ja mam wiekszy problem z ciuchami co zabrac i żebty wystarczyło no i problem z czapkami ........mam problem z ich kupowaniem

bezuczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:35

23 sie 2007, 15:12

jeśli chodzi o kąpiel w brodziku, weź tetrówkę lub jakiś reznik który bedziesz mogła położyć na dnie. Utrzymanie dziecka kiedy jest mokre jest bardzo trudne (wiem bo bylismy już na trzech takich wyjazdach, najpierw jak mała miała 4 miesiące, później 9 i teraz jak miała rok z hakiem :ico_haha_02: . Teraz to już stała, więc nie było źle, ale jak była mniejsza trzebabyło kombinować) Weż również książeczkę zdrowia jednego zrodziców (żeby była ważna) i dziecka[oby się nie przydała, ale różnie bywa] Zel do kąpieli możesz wziać taki którym umyjesz ciałko i włosy-zawsze to 1 opakowanie. Może macie nosidełko takie na podrózowanie-łatwiej nieść dziecko jak plecak, tyle że taki małe nosi się z przodu.
Polecam zrobic liste co wziąć i co Ci się przypomni to dopisuj, przy pakowaniu wykreślaj-bardzo pomaga-ja zawsze tak robie
PS. pzreanalizuj dzień, zczego będziesz musiała korzystać a bez czego przeżyjesz, bedziesz wiedziała co jest niezbędne na taki wyjazd. powodzenia

[ Dodano: 2007-08-23, 15:17 ]
ja jeszcze biorę termometr na taki wyjazd (mamy taki elekrtoniczny do ucha) ten zwykły oby się nie potłukł

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 sie 2007, 09:00

termometr + cos na goraczke w razie czego.

ja tez robie wczesniej list i dopisuje jak cos mi sie przypomni

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

13 wrz 2007, 22:27

A ty juz wyjechalas czy jeszcze nie czy jutro jedziesz???
ja jak jechalam nad morze na dwa tygodnie to nic nie wzielam nic ani termometru ani ksiazeczki ani nic od bolu nic poprostu bylam dobrej mysli natomiast moja siostra miala cala torbe lekow i jej synek mial katar a nasz nic :) pwodzenia mielgo wyjazdu

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość