Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: Praca po długiej przerwie

05 wrz 2017, 19:51

Z różnych powodów musiałam pracować przez rok w mocno stresującej pracy. Wracałam do domu roztrzęsiona prawie każdego dnia. Łykałam wtedy nervomicx, brałam długie kąpiele, chodziłam na spacery. To pomagało, ale największą ulgę przyniosła mi zmiana pracy :)

HayleyNash
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2017, 11:57

Re: Praca po długiej przerwie

02 lis 2017, 01:32

Może lepiej spróbować pracy w domu? Przez rok pracowałam jako menedżer sklepu internetowego. Płacili nieźle, ale postanowiłam, że mogę samodzielnie otworzyć własny sklep. Wymagało to pieniędzy - znaleźć dobrego projektanta, znaleźć i zapłacić dobry hosting dla strony (wybrałam ten hostovita.pl ), wydałam pieniądze na reklamę. Teraz jest to moje główne źródło dochodu.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Praca po długiej przerwie

07 lip 2018, 12:17

Można też pomyśleć o własnej działalności np. o prowadzeniu multiagencji ubezpieczeniowej pod marką cuk
https://wspolpraca.cuk.pl/ Dzięki szkoleniom można się wszystkiego nauczyć. Otrzymuje się także wsparcie w pozyskiwaniu klientów poprzez ogólnopolskie kampanie reklamowe.

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: Praca po długiej przerwie

18 lip 2018, 22:11

Taka dorywcza praca i tak moze wymagać przygotowania, doświadczenia, predyspozycji. Jak ja wracałam do pracy odczuwałam duży stres. Ze wypadłam z obiegu, ze nie bede nic pamietac co i jak. Poszłam na studia w miedzyczasie na wsb zeby czuć sie pewniejsza, odświeżyć sobie wiadomosci, zdobyc nowe i przyznam ze to bardzo mi pomogło i jakos tak dodało odwagi. Były to wtedy studia z coachingu. Przełożona była pozytywniezaskoczona, ja pewniejsza i jakos tak sie to fajnie poukładało. Warto sie doszkolić, nawet jeśli nie studia http://www.wsb.pl/poznan/studenci/studi ... tradycyjne to moze jakieś szkolenie,warsztaty, coś co da Ci jakieś możliwości podjecia takiej dorywczej pracy. Powodzenia

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: Praca po długiej przerwie

13 lis 2018, 21:50

Przerwa długa w pracy a potem powrót to niestety nie taka prosta sprawa, człowiek się czuje jakby wypadł z obiegu i musi się od nowa wszystkiego uczyć, nervomix to dobry sposób, ziołowy i nie uzależnia, na pewno zmniejszy poziom stresu co na początku jest bardzo wazne bo każdy chce wypaść profesjonalnie

Filuterna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2018, 09:19

Re: Praca po długiej przerwie

17 kwie 2019, 20:41

Teraz większość pracodawców stara się, by pracownicy byli dobrze wyedukowani. Organizują więc szkolenia dla pracowników. U znajomego w firmie, jak zatrudniają nowych to zaraz szef zwraca się z prośbą do firmy szkoleniowej TG training, która przygotowuje ich do pracy, bez stresu, bez nerwów, bez strachu. Trener z tej firmy Tomasz Gralak ma bardzo profesjonalne podejście do szkoleń. Dla zainteresowanych - proponuję odwiedzić ich stronę https://www.tgtraining.pl/ .

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość