Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Co na łamliwe paznokcie??

08 sty 2018, 14:18

Warto skonsultować się z lekarzem jeżeli problem łamliwych paznokci występuje notorycznie a suplementy diet i odżywki nie pomagają. Im szybciej to zrobimy tym lepiej.

Awatar użytkownika
Daga555
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2018, 16:58

Re: Co na łamliwe paznokcie??

16 sty 2018, 17:19

Moje siostra stosuje taki specjalny olejek. Zajmuje się robieniem paznokci hybrydowych. Spytam się ją, co to za środek przy najbliższej okazji. Paznokcie po nim szybko rosną i są mocne.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Co na łamliwe paznokcie??

22 sty 2018, 12:47

A próbowałaś manicure hybrydowy? Moje dużo mniej się łamią od kiedy robię sobie hybrydy. Możesz sobie robić taki manicure na własną rękę - wystarczy mieć lampę i lakiery. A to wszystko znajdziesz na stronie ChiodoPRO. To świetna marka jeśli chodzi o tego typu lakiery. Mają ogromny wybór kolorów, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Awatar użytkownika
paulinakow93
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2018, 14:45

Re: Co na łamliwe paznokcie??

22 sty 2018, 14:57

ja robiłam manicure japoński, można albo iść do kosmetyczki albo samemu zamówić przez internet :)

irenka001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2018, 10:25

Re: Co na łamliwe paznokcie??

26 sty 2018, 10:31

Najlepszym rozwiązaniem będą różne odzywki z witaminami oraz wzmacniające płytkę paznokcia. Warto stosować dodatkową suplementację w postaci biotyny. Od siebie mogę polecić tabletki Biotebal, które mają w sobie największą zawartość właśnie biotyny. Płytkę może wzmocnić również olejek np. z wiesiołka. Oczywiście musimy pamiętać o zdrowym odzywianiu, piciu dużej ilości wody. Dobrym sposobem może okazać się również jedzenie żelatyny czyli różnych galaretek i żelków.

nulcia97
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2018, 13:45

Re: Co na łamliwe paznokcie??

12 kwie 2018, 16:47

Ja raz na zawsze pozbyłam się problemu łamiących paznokci. Poszłam raz do kosmetyczki na hybrydy. Później sama kupiłam zestaw do ich robienia. Nigdy nie miałam tak pięknych paznokci, jak teraz.
hybrydka.pl

Awatar użytkownika
daruska2912
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2018, 09:11

Re: Co na łamliwe paznokcie??

07 maja 2018, 14:59

No skrzyp działa, bo sama to widze, ale codziennie trzeba kapsułkę łykać :)

ola237
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2018, 15:08

Re: Co na łamliwe paznokcie??

07 maja 2018, 15:12

Witam serdecznie. Miło mi znaleźć się na tak inspirującym, przyjemnym forum. ;)

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Co na łamliwe paznokcie??

27 maja 2018, 19:16

Slyszalam, ze po hybrydach paznokcie musza odpoczac i potrzebuja wiecej czasu na wzmocnienie. Juz rok nie robisz takiego manicuru, wiec dziwne, ze nadal masz taki problem. Moze sprobuj takiej specjalnej utwardzajacej odżywki z eveline, nazywa sie REVITALUM. I jest dedykowana paznokciom po hybrydach. Mi pomogla i teraz w ogole nie czuje potrzeby malowania pazurkow, bo w wersji naturalnej wygladaja super :)

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Co na łamliwe paznokcie??

03 paź 2018, 12:08

Można pomyśleć o manicure hybrydowy. On się będzie dużo lepiej trzymał na takich paznokciach niż zwykłe lakiery. Polecam zajrzeć na stronę drogerii https://malahit.pl/ - oni mają w ofercie świetne lakiery hybrydowe Como Milano. Pod takim lakierem hybrydowym paznokcie też będą miały szansę odrosnąć zdrowe.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość