Awatar użytkownika
Maxi90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2018, 21:19

Re: Wesele pod Warszawą

23 lut 2018, 13:42

Nie jest to niestety moja borszka... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Wesele pod Warszawą

05 lis 2018, 20:09

A robił ktoś w sali Polna Róża koło Legionowa? Też bardzo fajna, ładna, czysta, zadbana. No i te jedzenie takie pyszniutkie. No i plusem są też ceny, niższe niż w centrum Warszawy

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: Wesele pod Warszawą

27 sty 2019, 19:26

W sierpniu byłam na weselu pod Wawą- to było miejsce w Wieliszewie, a nazywa się Smaki Życia :-) Polecam wam dziewczyny sprawdzić ten lokal, mi się bardzo podobał- zarówno wnętrze, jak i menu czy ogólnie atmosfera na weselu- miła obsługa, pyszne jedzenie, dużo miejsca do tańczenia.

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Wesele pod Warszawą

27 sty 2019, 22:14

sala weselna Tango pod Warszawa, mialam tam wesele i bardzo sie ciesze ze ja wybrałam, strasznie dlugo szukalismy odpowiedniej sali a ta cieszyla sie najlepszymi opiniami wsrod znajomych i w internecie. nie zaluje decyzji, było super, impreza udała sie na całego! sala baardzo ładna, duzy drewniany parkiet, nad nim klimatyzatory co latem jest mega fajna opcja, jedzenie- obłędne. polecam

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Wesele pod Warszawą

25 lut 2019, 21:52

Moze nie blisko Warszawy ale troche dalej w miejscowośi Koło jest piekna sala która nazywa sie Biały Fortepian. Klasyka i elegancja jedyna w swoim rodzaju. Wielka sala na duze wesele, jedzenie z najwyzszej polki i super pomoc menagera sali. Cena wyważona, piekne dekoracje i urok. Atmosfera i magia tego miejsca jest niesamowita !

malgosiawilcze
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 12:29

Re: Wesele pod Warszawą

29 maja 2019, 12:31

Bardzo fajnym miejscem na wesele jest Pałac Lasotów. Byłam tam na dwóch weselach i zawsze bardzo mi się tam podobało. Piękny obiekt z dużym i ładnym parkiem. Bardzo smaczna kuchnia i świetna, profesjonalna obsługa.

marienaki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2019, 18:44

Re: Wesele pod Warszawą

31 maja 2019, 18:48

Najładniejsze wesele na jakim byłam było w Pałacu Ossolińskich w Sterdyni. Bardzo ładny obiekt z pierwszorzędną obsługą. Serwowali wspaniale wyglądające i pyszne dania. DO tego wspaniały park otaczający pałac. Było po prostu bajkowo

niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: Wesele pod Warszawą

01 cze 2019, 20:13

Moze nie bezposrednio w Warszawie ale ok godziny drogi dalej w Łowiczu są piękne sale weselne. Znajomi wynajeli autokar dla gosci i przewieźli nas tam do Dworku Wiedeń ;-) Piekna elegancka sala, duzo miejsca na zabawę, organizacja w pełni profesjonalna i do tego ładny ogródek z hustawką dla osob spragnionych złapania tchu na swiezym powietrzu :)

Awatar użytkownika
matjosz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:43

Re: Wesele pod Warszawą

06 cze 2019, 12:05

Kompletnie nie jest to mój obszar zainteresowań. Muszę poczytać sobie na ten temat.

Magda1985
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:13

Re: Wesele pod Warszawą

24 cze 2019, 12:25

Planujemy z narzeczonym wesele w Klubie Mila nad Zegrzem. Piękne miejsce i bardzo sprawna obsługa!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość