malwina77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2018, 13:07

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

13 gru 2018, 21:46

Ja na swoją cere używam od dłuższego czasu olejku bio oil, bardzo dobrze nawilżył mi cere i pomógł kiedy miałam problemy z przebarwieniami. kierowałam się kupnem też dlatego, że olejek jest nie testowany na zwierzętach i zwracam na to uwagę. Olejek również ma ładny zapach, szybko się wchłania i zlikwidował moje przebarwienia i wyrównał koloryt skóry.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

18 gru 2018, 20:00

dzięki dziewczyny jeszcze raz za namiar na ta hurtownię Mimari :) złożyłam zamówienie, kupiłam kilka prezentów gwiazdkowych. Przesyłka dotarła w blyskawicznym tempie :) Po nowym roku zamówię tam na pewno jeszcze raz bo już kilka rzeczy wpadło mi w oko :)

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

19 gru 2018, 14:06

Ja mogę polecić bardzo fajny sklep typowy zielarski "Dobre Źródło" z Wrocławia. Sklep prowadzi e sprzedaż wiec można zamawiać u nich wszystko co chcemy. W ich ofercie znajdziemy kosmetyki, suplementy, olejki, herbatki, kremy sole i tym podobne dla dorosłych i dla dzieci.

beatawu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2018, 16:27

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

21 gru 2018, 16:33

mogę Wam polecić sklep z Poznania - Tulipani.pl

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

25 lip 2019, 17:03

Ja też polecam ten sklep "dobre źródło " i powiem wam, że można kupić tak różne ciekawe produkty naturalne. Ja najbardziej gustuję od nich w mydle antycelulitowym - efekty są !!!!

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: gdzie kupujecie kosmetyki naturalne ?

25 wrz 2019, 12:38

Ja też polecam ten sklep zielarski bo oferują naprawdę super fajne kosmetyki i suplementy o naturalnym a co za tym idzie super zdrowym składzie. Polecam wejść na ich stronę i zapoznać się z oferta na stronie http://dobrezrodlo.wroclaw.pl/.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość