Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

16 lis 2007, 10:18

witam wszystkich mam 4.5letniego synka i też spodziewam sie drugiego dzidziusia uważam że trzeba od początku dziecko przygotowywać do tego że będzie miało rodzeństwo starania o drugą pociechę zaczeliśmy z mężem już na początku tego roku ale udało sie dopiero niedawno jak byłam już pewna że jestem w ciąży to powiedziałam Szymonowi że zostanie starszym bratem powiedział mi wtedy "nreszcie nie będe taki samotn" wytłumaczyłam mu że niestety nie będe go mogła nosić na ręcach ani nie wolno mi sie denerwować a że stale mi jest niedobrze to jak on widzi że sie męcze w toalecie z wymiotami to siedzi pod drzwiami i piosenki mi śpiewa bardzo to miłe nie wiem jakie będzie jego zachowanie jak juz dzidzia przyjdzie na świat ale mam nadziej że nadal będzie taki opiekuńczy jak teraz w stosunku do mnie bo bardzo sie przejmuje jak teraz jego mamusia żle znosi początki ciąży życzę powodezenia wszystkim mamą które mają już w domu "starszego" brata lub siostre i mam nadzieje że relacje między naszymi dziećmi sie dobrze będą układać sobie też tego życzę :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość