mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 wrz 2007, 20:38

Eeeeeee, tacy się chyba nie rumienią
mowisz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

13 wrz 2007, 20:53

No i ja właśnie jestem w trakcie tej akceptacji samej siebie i jak tylko już mówię sobie że dobra jestem gruba ale mam wspaniałe dziecko i było warto dla niego przytyć to ktoś wypala mi z takim tekstem i mam ochotę znowu sie nad sobą użalać :ico_noniewiem: to chyba nie chodzi o to żeby czegoś nie powiedzieć ale nie urazić zrobić to tak żeby ta osoba nie dostała w twarz bo ja wiem ze to może być szok dla kogoś kto mnie widział przed ciąża ale sama źle sie z tym czuje i nikt nie musi mi tego tak brutalnie przypominać.... :ico_nienie:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 wrz 2007, 21:50

sama źle sie z tym czuje i nikt nie musi mi tego tak brutalnie przypominać
tez przez to przechodzilam i bylo bardzo ciezko mnie taka zaaklceptowac ,ale ktoregos dnia tak sama ze soba "pogadalam " :ico_oczko: i stwierdzilam ze jak nie moge schudnac na tyle ile bylo przed ciaza to musze sie zaakceptowac by funkconowac ,przeciez cialo to cialo -nawet rubensowskie :ico_haha_01: i poza tym mam przeciez inne zalety i kto widzi tylko szate zewnetrzna nie jest wart mnie i tyle :-)
jak pomyslalam tak zrobilam ,u mnie nawet i dieta polroczna i cwiczenia tez nie na wiele sie zdaly ,lekarz umial tyle powiedziec ze moze mi dac leki na odchudzanie :ico_puknij:

ale byly miny niektorych ludzi jak probowaly mi jakis przytyk do tuszy dac :ico_haha_01:
czasem to "lubie " ta moja buzie wyszczekana :-) :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

21 wrz 2007, 07:54

Moj obecny maz kiedy sie poznalismy uraczyl mnie "komplementem",ze mam cycki jak jajka sadzone :ico_smiechbig:
A tak na powaznie ,jezeli akceptujemy same siebie zadne zlosliwe uwagi nie sprawia nam przykrosci.Do porodu szlam z waga 92kg!!!! i z usmiechem mowilam,ze P ma wiecej cialka do kochania,teraz jestem chuda jak szkieletor wiec zartuje,ze jakby nam kiedys w domu zabraklo wieszakow to jestem do dyspozycji :-D A ludzie...,no coz...krytyka to ich druga natura....nie warto zaprzatac sobie nimi glowy....
Dziewczyny wiecej pewnosci siebie!Wszystkie jestescie piekne!!!Z waleczkami czy bez!

lilo

21 wrz 2007, 08:51

Alka mamaGabi:) święta racja, ale czasem ciężko się nauczyć takiego podejścia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

21 wrz 2007, 12:15

Alka mamaGabi:) pisze:A tak na powaznie ,jezeli akceptujemy same siebie zadne zlosliwe uwagi nie sprawia nam przykrosci


Zgadzam sie bo to wszystko zależy od tego jak my siebie widzimy, ja jestem właśnie na drodze akceptacji siebie myślę ze nieźle mi idzie bo już tak często o tym nie mysle :-D

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

23 wrz 2007, 08:30

Paulina82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie ma co sie oszukiwac ,ja tez mialam lepsze i gorsze dni,ale naprawde to kwestia akceptacji samej siebie.Tak jak my sie widzimy tak widza nas inni :-D
A kazda kobieta moze wygladac atrakcyjnie nie zaleznie od wagi czy figury,grunt to dbac o siebie.
lilo pisze:Alka mamaGabi:) święta racja, ale czasem ciężko się nauczyć takiego podejścia

zgadza sie,ale warto sie zmobilizowac bo poprawimy sobie samopoczucie,a przy okazji naszym panom ,ktorzy znowu beda mieli w domu piekne usmiechniete zony:)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 wrz 2007, 15:40

A kazda kobieta moze wygladac atrakcyjnie nie zaleznie od wagi czy figury,grunt to dbac o siebie.



zgadzam sie w 100% z Toba....

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 wrz 2007, 18:19

Alka mamaGabi:),
ze mam cycki jak jajka sadzone :ico_smiechbig:
Alka oplulam monitor :ico_brawa_01: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

24 wrz 2007, 22:07

mal pisze:Alka oplulam monitor
:ico_smiechbig:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość