Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 paź 2007, 22:20

Mój Tomuń teraz robi tak co 3 dni...ale jak zrobi to po szyje! :ico_oczko: I bardzo śmierdzące..., zresztą bąki też puszcza takie śmierdziuchy, że nie wiem co on je :ico_haha_01: :ico_haha_01: a chyba wiem! ja nie trzymam swojej diety!
Ja nawet nie myślę żeby coś dawać,moja koleżanka karmiła dziecko rok na samej piersi... jak zrobię jeszcze nie wiem? pozdrawiam

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

25 paź 2007, 22:55

agniecha772, wydaje mi się że rok na samej piersi to przesada, no chyba że dziecko tej Twojej kolezanki przybierało prawidłowo na wadze. Ale roczne dziecko to już powinno w zasadzie jesć wszystko. My zaczęliśmy rozszerzać dietę od początku piątego miesiąca, mimo że karmię, wkońcu dziecko musi się kiedyś nauczyć jeść, gryźć..
Co do kupki, to Zuzia robi zazwyczaj jedna dziennie ale solidną, czesto aż przecieka. Zależy co zje, po jabłku potrafi zrobic dwie mniejsze. Generalnie u nas nie ważna ilość, aby dzienna norma była wypracowana :-D

Awatar użytkownika
Limonka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:46

28 paź 2007, 08:51

agniecha772 pisze:...moja koleżanka karmiła dziecko rok na samej piersi...

:ico_olaboga: Nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak długo? Po co? Nawet jeśli mój maluszek przybierałby prawidłowo, to już nawet dla samej nauki jedzenia jako takiej wprowadziłabym mu jakieś pokarmy. Moje chrześnice po roku zaczynały powoli same wymiatać łyżeczką, nie wspominając, że jadły już w zasadzie wszystko.
Agniecha, toś mnie zaszokowała tym niusem :ico_szoking:
:ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agusia78
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 01 lis 2007, 19:34

04 lis 2007, 11:25

Hsnia na piersi była 10 miesięcy, ale już w 6. miesiącu wprowadzałam jej papki. Ja wiem że na piersi najzdrowiej, ale tylko...taki roczny maluch ma już inne potrzeby żywieniowe niż 6-cio miesięczny i wydaje mi się że sama pierś mu nie wystarcza...a do tego dochodzi nauka żucia, gryzienia...no nie wiem.

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

18 sty 2008, 15:51

Moje Maleństwo też miało ten problem. Robił kupki mniej więcej co 8 dni i to z czopkiem glicerynowym. Moja lekarka powiedziała żebym nie bała się tych czopków i żebym się przestała tym martwić to problem sam zniknie. I miała racje. Mały wcale nie przyzwyczaił się do czopków i teraz robi sam kopkę co 3 dni a czasem nawet częściej
:ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość