Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

25 mar 2007, 10:49

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zycze Ci Akerl a wlasciwie calej waszej rodzince szczescia. :-)

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

04 maja 2007, 00:18

No i stalo sie,moj obecny facet,zaczal pic,
zaczyna sie ten sam schemat,ktory przerabialam z bylym mezem,tyle ze jestem w o tyle gorszej sytuacji,ze jestem od niego uzalezniona finansowo.Zaczynam sie bac,ze wyladuje w domu samotnej matki,z dwojka dzieci,bez zadnych perspektyw na przyszlosc

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

04 maja 2007, 09:51

akerl ukrywal to ,czy tylko czasem mu sie zdarza piwko wypic

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

04 maja 2007, 14:34

zdarzalo,ale nigdy nie pil bez okazji,i do tego sam,jestem przerazona,bo do tej pory oboje wychowywalismy mojego syna i bylo ok.a teraz kiedy Filip jego syn sie urodzil,to zaczal pic.Moj byly maz,tez dopiero po urodzeniu dziecka,pokazal na co go stac.Nie potrafie tego zrozumiec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

04 maja 2007, 16:58

Akerl tak mi przykro,moze powinnas porozmawiac z jakims specjalista,moze nie jest jeszcze za pozno aby ratowac wasz zwiazek.Alkoholizm to straszna choroba ale da sie z tym walczyc i mozna wygrac.

[ Dodano: 2007-05-04, 17:01 ]
Wiem ze to tylko teoria ale warto probowac tylko niezbyt dlugo zeby samemu sie nie pograzyc w depresje lub cos takiego.A moze Twojemu mezowi potrzebny jest jakis bardzo zimny prycznic?To czesto dziala.

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

04 maja 2007, 19:28

kasia1974, juz kiedys cos podobnego przerabialam,po niedzieli przejde sie do poradni,a co dalej to jeszcze nie wiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

05 maja 2007, 07:19

Wiem,ze trudno jest komus radzic ale ja mialam stycznosc z tym przez cale zycie az cud ze sama nigdy nie pilam ale jesli facet jest tego wart to mozna zaryzykowac i wyciagnac do niego reke,moze sie uda,moze zacznie sie leczyc i wszystko wroci do normy.Ale jesli nie zechce przestac to musisz zaczac byc zalezna tylko od siebie bo on predzej czy pozniej przepije wszystko.Ja wiem ze to trudne ale postaraj sie nie rozczulac sie nad nim tylko nim potrzasnac bo to on robi krzywde i wam i sobie samemu.Osobiscie uwazam ze leczenie to jedyne wyjscie bo jak sam przestanie pic to wroci do tego a tak to jest wieksza szansa choc to nie gwarancja.Moze pojedz na weekend do znajomych lub do rodzicow zebyscie odpoczeli od niego przez chwile i zastanow sie na spokojnie co robic.Jesli przed piciem spelnial wasze oczekiwania,tzn.byl dobrym mezem i ojcem to sprobuj go z tego wyciagnac oczywiscie przy pomocy specjalisty a jesli nie byl dobry to chyba nie warto.

[ Dodano: 2007-05-05, 07:24 ]
Slyszalam od znajowych ze czasem taki ''zimny prysznic ''pomaga gdy facet nie chce sie leczyc.Pomaga to w miare trzezwo spojrzec na wlasne postepowanie.Wazne zeby myslec o sobie i dzieciach i nie uzalac sie nad nim.Mam nadzieje ze wam sie uda.Koniecznie popros o pomoc kogos doswiadczonego ale nie mow mezowi ze to robisz.Mam pytanie,czy on wczesniej mial problem z alkoholem?

[ Dodano: 2007-05-05, 07:26 ]
Sory ale nie moge Cie pocieszac ze bedzie dobrze bo to dopiero czas pokaze.A nie mozna slepo wierzyc ze stanie sie cud i przestanie pic.Ale mozna miec nadzieje ze przynajmniej zeczce sprobowac.

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

05 maja 2007, 09:01

kasia1974, wiem ze taki wstrzas pomaga,pamietam jak moj byly maz latal,blagal,przepraszal,zebym tylko wrocila.
Obecny,naprawde nie byl zlym czlowiekiem,moj starszy syn berdzo go polubil,ale od pewnego czasu juz pourodzeniu malucha,zaczelo sie troche klopotow,I zaczal popijac.z tym,ze jest to coraz czesciej.
Ja dokladnie wiem jak wyglada zycie z alkoholikiem,ale naprawde,gdybym miala gdzie pojsc,nie czekalabym,ale niestety nie mam,a Dom samotnej matki,to bedzie ostatecznosc.
Sprobuje,moze uda sie cos uratowac

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

05 maja 2007, 12:18

Tylko nie czekaj zbyt dlugo na niego bo sama sie zalamiesz a Twoje dzieci chca przeciez szczesliwa mame :-) a co z rodzicami,oni nie mogliby pomoc?Powiedz czy on pije caly czas czy trzezwieje?

[ Dodano: 2007-05-05, 12:21 ]
Jestes zbyt mloda zeby sie wciaz zalamywac i pograzac a wiesz sama jaka jest sila w kobiecie gdy ma dosc i dlatego wiem ze dasz rade a jesli Twoj maz sie postara to wszystko jeszcze moze byc dobrze.

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

06 maja 2007, 09:55

Trzezwieje,i jest ok,ale nie daj Boze,wracajac z pracy spotka kolege...i juz,ale rozmawialismy wczoraj,jutro jedziemy do kliniki uzaleznien,zobaczymy co bedzie po wizycie u psychologa,jutro dam znac

[ Dodano: 2007-05-06, 09:55 ]
A moi rodzice absolutnie odpadaja :ico_placzek:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość