Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 lis 2007, 09:14

hej ja tez biore te tabletki....i od kad biore je to nie mam okresu ... CZY TO NORMA ??

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

05 lis 2007, 09:27

ja nie miałam rok i 8 miesięcy jak karmiłam a potem jeszcze dwa jak już tabletki odstawiłam - więc to norma :-D

NICOLA_1985

19 lis 2007, 17:13

ja też biore cerazette lekarz powiedział mi że to najlepsze wyjscie dla mnie i dla mojego dziecka bo tabletki nie wpływają na skład i ilość mleka więc moge spokojnie nadal karmic piersią. jestem zadowolona z tych tabletek, dobrze sie po nich czuje kiedys brałam cilest ale tylko 3 miesice bo było mi po nich niedobrze.. a te tabletki wogole nie maja na mnie zadnego wpływu oczywiscie poza antykoncepcją :) ! polecam.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

28 lis 2007, 23:49

Dziewczyny, a jak dokładnie wchodziłyście z tymi tabletkami? JA nie mam okresu, bo karmię już trzeci miesiąc. Trochę się boję tak bez okresu zaczynać je brać, ale znowu czekać na okres, jak mogę dostać za pół roku. Napiszcie mi czy wchodziłyście z nimi już od 6. tygodnia połogu czy później?

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

30 lis 2007, 21:50

od 7-8 tygodnia i nie matrw sie zaczynasz konkretnego dnia odczekasz tydzień na tabletkach i zaczynają działać. Jak patrzę na opakowanie to chyba najlepiej zaczynać od poniedziałku bo jakś tak równo idą :ico_oczko: i pamiętaj że przy tych tabletkach nie robisz 7 dni przerwy - bierzesz je non stop!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

30 lis 2007, 23:29

No i zaczęłam. Trochę się boję przy karmieniu piersią, ale tłumaczę sobie, ze sunstancje przechodza do mleka w stopniu minimalnym i są wydalane z moczem przez dziecko, tak więc nie ma to wpływu na nie. ale zawsze pozostaje pewna doza wątpliwośc

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 gru 2007, 13:32

biorę, karmię, nie mam okresu! z czego jestem bardzo zadowolona, można używać ile wleźie... :ico_oczko: Ale mój mąż coś ostatnio przemęczony... :ico_olaboga: :ico_placzek:

Aleksandra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:35

29 sty 2008, 13:26

Witam wszystkich:) Ja 3 miesiace po porodzie zaczęłam zażywać tabletki Cerazette i wszystko było w porzadku, jednak wybrałam tylko 2 opakowania, bo lekarz który prowadził mi cała ciaże powiedział, że po nich u mojego dziecka moga wystapic róznego rodzaju wady, a min. wady układu nerwowego i rozwojowe... :ico_szoking: i natychmiast przerwałam. Mój synek ma teraz ponad 8 miesięcy, a ja znów do nich wróciłam bo mysl o kolejnej ciązy i ciągły strach psychicznie zaczeły mnie zabijać. Zasięgnęłam więc porady kilku innych lekarzy i nikt nie potwierdził tego co powiedział mój lekarz. martwi mnie tylko jedna rzecz, jeden z lekarzy powiedział mi że moge te tabletki zażywać tylko do momentu pierwszej miesiączki :ico_noniewiem: dziwnie jakos. No i tydzien temu dostałam pierwsza miesiaczke, ale tabletki zazywam nadal i nadal karmię synka piersią. Na ulotce pisze zupełnie inaczej niz mówił mi lekarz. Okres dostałam w trakcie (ponad połowa) brania pierwszego opakowania tabletek. Czy zabezpieczałyście sie w trakcie brania tabletek jeszcze innymi środkami? Przeraza mnie czasem to,ze ile lakarzy to tyle odmiennych zdań-gdzie oni wszyscy uczyli się tej całej medycyny???
Proszę napiszcie mi coś na ten temat-dziekuje i pozdrawiam :)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

29 sty 2008, 14:12

Ja biorę te tabletki już prawie 10 miesięcy i jest wszystko ok. Miesiączki są różnie ale jest to wkalkulowane przy tych tabletkach.
Możesz stosować je wg mnie bez obaw.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

29 sty 2008, 16:19

Ja też zażywam te tabletki i gdyby nie to że strasznie po nich przytyłam i nie mogę zrzucić to wszystko było by ok. :ico_szoking:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość