veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

19 lut 2013, 23:22

Ja chcę kupić chrześnicy krzesełko do karmienia i zabawy - takie składane, wielofunkcyjne, które będzie rosło razem z nią. Tatuś chrzestny powiedział, że połowę dołoży i żebym wybrała coś porządnego - plus dla niego, bo fajny. Przejrzałam opinie i różne krzesełka no i w oko mi wpadło takie z Chicco http://www.chiccopolska.pl/ProdottiChic ... ly2w1.aspx - strasznie mi się spodobało i kupiłabym własnej córce, ale za jej czasów takich cudów nie było.. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Polecacie? A może któraś z mam może się wypowedzieć z własnego doświadczenia? Z góry dziękuję za pomoc!

laila23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 wrz 2012, 22:31

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

21 lut 2013, 09:41

veryanka spokojnie możesz go kupić, swoją drogą miło ze strony taty chrzestnego :-D Mam takie krzesełko, używam jakiś rok. Powiem Ci, że wielkim plusem jest to, że można regulować wysokość, oparcie jak i podnóżek. Materiał i tackę można zdjąć, umyć bądź wyprać. Rozłożyć go można jedną ręką, co mi bardzo pomaga, bo drugą rękę mam zajętą przez drugie dziecko. Młodsza w nim je, a starszak bierze swoje kolorowanki i rysuje. Tak więc wielofunkcyjne strasznie.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

28 lut 2013, 17:24

A masz może jakieś doświadczenia z Chicco Baby Moments? Dokupiłabym do kompletu, bo to mała alergiczka a z tego co napisano widzę, że nie zawierają parabenów i są hipoalergiczne. Myślę, że mogłyby być fajnym "uzupełnieniem" prezentu.. Podpowiesz mi?

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

28 lut 2013, 22:27

veryAnka z tej serii kupiłam Siostrze dla syna balsam do ciała, rzeczywiście szybko się wchłania - przynajmniej daje takie wrażenie i ma mało intensywny zapach. Uważam, że to bardzo dobry pomysł na dodatek do prezentu.

nigela007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 lis 2012, 20:58

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

19 mar 2013, 19:53

Ja mojej chrześnicy na roczek kupiłam klocki clics - do dziś się nimi bawi a ma już 5 latek :)

jagadeni
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:44

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

17 paź 2013, 10:57

najlepiej chyba zapytać rodziców, chyba że doskonale orientujesz się, co może być potrzebne; ja postawiłabym na jakiś fajny ciuszek i zabawkę edukacyjną

cecyliaa23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2014, 08:38

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

27 paź 2014, 08:44

Ja bym się zastanowiła czy może nie potrzebują takiego krzesełka do karmienia np. http://www.sklep-tosia.pl/chicco-polly-magic_p2093 jest bardzo praktyczne. Moja córcia właśnie takie dostała i bardzo nam się przydało :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

20 lis 2014, 17:13

Ja na imprezę kupiłam ubranko do chrztu na balumi.com.pl, a na roczek wielką maskotkę lwa :)

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

25 lis 2014, 13:33

A co sądzisz o dobrym łóżeczku lub meblach dla dziecka jako prezent? Zapytaj rodziców czy przypadkiem właśnie tego by nie potrzebowali i jeżeli tak,to chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru.

Grimbard
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2015, 09:41

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

12 sie 2015, 09:49

co kupiłyście na roczek dla chrześniaka? co tutaj wybrać

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość