Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

22 lis 2007, 13:18

Juz tez zminialam smoki i tez nic... nie wiem moze to dlatego ze ida te z gory zęby slyszalam cos takiego ze tak moze byc nie wiem juz nic nie wiem ale dziękuje Dorotko..

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

22 lis 2007, 17:35

Asiula, mój mały wogule nietoleruje butelki od samego początku,mam chyba ze 4butelki i 6 róznych smoczków i nic!!!A ustnik z Aventu,to gryzie i się nim bawi,zresztą jak smoczkami od butelek.Dodam,że takiego normalnego smoczna też nie bieże!Więc wiem co czujesz :ico_pocieszyciel: ale może u Dominika to tylko chwilowe,trzymam kciuki żeby tak było :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

27 lis 2007, 15:12

Witaj Asiu
ja nie mialam problemu z Maciusiem bo on od samego poczatku chcial i cycka i butle wiec bral i to i to ;) ale z czasem odechcialo mu sie butli co dla mnei bylo rewelacja bo zaczelam dawac kaszke lyzeczka dla mnie dawanie jedzenia przez butle jest jednym wielkim bledem koszmarem i neiwiem jak go gorzej nazwac, wiec moze ja ci zaproponuje zebys dawala synkowi lyzeczka jedzenie no chybe za niechcesz, jak masz tyle smoczkow i butelek to niewiem czy cos Ci jeszcze wiecej pomoze moze odczekaj troche powodzenia zycze
moj smoka tez nie chce

Krecik_5
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:00

27 lis 2007, 15:18

U mnie z kolei mała wcale nie chciała cyca do tej pory jak próbuję jej dać to jest jeden wielki ryk i nerwy ale moja mama mówiła że ze mną miała to samo tak więc jesteśmy nA butli

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 lis 2007, 15:36

asiula mam ten sam problem od kilku dni mela nie chce butli na noc jest wrzask ,ale wiem o co biega bo kiedy idą nastepne zęby odrzuca butle no i wtedy musze dawac z miseczki kaszke łyzeczka

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

27 lis 2007, 22:54

dla mnie osobiscie kaszka z lyzeczki to rewelacja sama przyjezmnosc i jakie dziecko dorosle ze je lyzeczka :) mozna byc dumnym :) ja np jestem bo moja tesciowa mojego P karmila do 4 roku zycia butla z kaszka w nocy KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 gru 2007, 21:45

Asiula, ten sam problem mnie napadl kilka dni temu i metoda prob i bledow zauwazylam, ze to przez zeby (a wlasciwie ich brak) dziasla tak ja bolaly, ze ssanie z butli to byl okropny bol. Smarowalam dziaselka zelem calgel i od razu smoka chwytala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 sty 2008, 16:21

hehe...za to ja dzis zadowolona jestem bo mala napila sie herbatki z butelki :ico_brawa_01: ...dodam ze ma 8 mcy i nie ma smoczka ani nie miala butli bo nie potrafila z nij pic-jest na cycu :ico_brawa_01: ......dzis ma chyba biegunke i chcialam ja dopoic i zalapala!!!!w szoku jestem.....mielismy juz jej butelki nie wprowadzac i mala uczy sie pic z normalnego kubka,wszystk inne dostaje z lyzeczki wiec spoko.....ale zawsze mam juz spokoj psychiczny ze w razie draki moze dostac butle :ico_oczko:

Mularka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 kwie 2007, 19:20

20 lut 2008, 11:17

zubelek pisze:jasne,tylko się cieszyć,że nie chce butelki.Zuza też nigdy z niej nie piła.Doiła cyca a picie dostawała ze szklanki .

A ile miała Twoja córeczka, jak dałaś jej pić ze szklanki? Pytam, bo mam ten sam problem z przestawieniem na butelkę, tylko, że mój syn mam troszke więcej jak trzy miesiące. Dodam, że w kwietniu, kiedy Antoś będzie miał 5 miesięcy wracam na cztery godziny do pracy i nie wiem jak podczas mojej nieobecności podać mu moje mleko?

[ Dodano: 2008-02-29, 09:35 ]
kasiekk pisze:po co uczyć na butlę,naucz na niekapka :ico_oczko:
Kacper też nie chciał butli i pił z niekapka

A jak było wieczorem? Tez pił mleko z nie kapka? Bo ja się zastanawiam co zrobić z wieczornym mleczkiem, kiedy odstawię małego od piersi (będzie miał wówczas około 7 m-cy).

[ Dodano: 2008-03-02, 13:46 ]
Wracam do tematu uczenia picia z butelki.
Któraś z was zaproponowała, żeby nauczyc z niekapka lub łyżeczki. Ok, spróbuje, ale co z karmieniem nocnym? Kiedy dziecko przesypia całą noc? Czy to nie jest indywidualna sprawa? I co zrobić kiedy w końcu odstawię od piersi a on będzie się jeszcze np raz budził w nocy, przecież nie nakarmię go w nocy z niekapka...
Napiszcie jak to jest u was, szczególnie pytam mamy, których dzieci nie piły nigdy z butelki.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość