Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 gru 2007, 12:02

Mamy kolejne grudniowe mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wlasnie co do kapieli moja majka od dwoch dni nie placze moze juz sie jej zmienia na lepsze bo ja tez sie strasznie meczylam jak ja kapalam bo ona tak mocno plakala ze az jej szkoda bylo

a i nocki sobie juz chyba uregulowala wstaje 3 razy w nocy chodzi spac ok 20 i tak mniej wiecej co 3,4h rano wstaje o 6 czasami uda mi sie ja jeszcze uspac a jak nie to biore ja do lozka i jak nie placze to ja sobie zdrzemne obok jej a ona sobie lezy

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 gru 2007, 12:11

to czekamy na powrót ze szpitala nowo upieczonyvh mamuś.

Artur noce ma cały czas za krótkie na płacz, od wczoraj dopiero cycka się nauczył, wcześniej musiałam cały czas ściągać. A wdzień cały czas praktycznie śpi. No i mamy postęp bo mu kikut w nocy odpadł :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 gru 2007, 22:35

Kurcze chyba cos za wczesnie sie pochwalilam bo majusie cos nie umi zasnac

no u mojej majki to pepus odpadl juz po kilku dniach tylko ze tutaj zakladaja taka klamre i to chyba powoduje ze tak szybko odpadaja

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 gru 2007, 10:33

No też miał tą klamerke tylko w drugiej dobie ściągali mu ją i połowę odcinali, reszta do domu i tu dopiero odpadła, zależy, bo mojej bratowej dzidzi też już w szpitalu odpadł.

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

31 gru 2007, 17:43

oj, juz dawno powinnam sie tu pojawić jako grudniowa mama
po pierwsze najlepszego w nowym roku dla wszytskich mam i ich pociech
Co do kapieli, to pierwsze 3 były piekłem, maciek sie tak darł strasznie, że serce mi to lamało. W końcu anuczyłam sie szybciutko go umyć i od razu siup do ręczniczka i zawinąc kocykiem i dopiero jak się zrobi mu gorąco, to go wycieram, co jeszcze nie wsiąkło i ubieram i teraz jest cichutko, czasem jedynie zakwili. a dzisiaj maciek pierwszy raz w noy budził sie równo co 3 godzinki na karmienie i tak samo w dzień. tyle, że po karmieniu troche marudził, niby nie ma zatwardzeń, bo kupka jest zółciutka i rzadka, ale jakoś sie chwile męczy, jak kupka idzie. I wydaje mi się, że ma ten refluks, czyli taka dziecięca zgage, bo czasem robi takie minki, jakby własnie miał zgagę, pokarm często mu wypływa i bardzo często ma czkawke.Na początku ta cała zgaga była bardzo często, ale teraz na szczęście rzadziej.
a dziewczyny, jak wstajecie w nocy, to odsypiacie to w dzien?Bo jak ja zawsze uwielbiałam spac bardzo długo, tak teraz jakos mi to wystarcza, nawet jak to były 3 godziny snu uzbierane przez całą dobę.dzisiaj łeb mi peka, ale jak karmie piersią, to chyba nie powinnam brać żadnych tabletek, nie?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

01 sty 2008, 11:14

Gratuluję wszystkim grudniowym mamusiom :ico_brawa_01: Dzieciaczki prześliczne :ico_brawa_01:

Madzica co do bólu głowy to polecam Apap najbezpieczniejszy, jak weźmiesz przy takim maluszku pół tabletki to nic się nie stanie a Ty nie będziesz cierpieć. Ja cały czas karmie piersią i jak już nie mogę wytrzymać to biorę i mojej córci nic nie dolega.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 sty 2008, 13:11

madzica, ja raczej nie odsypiam w dzień bo nie mam jak, mąż nie umie zabawić małego żeby nie płakał (o co zresztą dzisiaj się pokłóciliśmy) i ja muszę a że je co półtora godziny to nie zdąże usnąć i znów je. Też mu się bardzo często ulewa ale tak już dzieciaczki mają. Apap też raz brałam, na mnie nie zadziałał ale i małemu też nic nie było, każdego trzeba osobiście przetestować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 sty 2008, 18:21

Czesc
mojej majce tez sie czwesto ulewa ale w nocy juz mam ok wstaje mniej wiecej 2 razy wiec sie w miare wysypiam a teraz spi juz od 14 i jeszcze nie wstala pewnie wstanie z wielkim wrzaskiem tylko ja juz prawie calkowicie odstawilam ja od piersi jedynie co robie to to co odciagne to jej podam ale jest tego naprawde malo moze 2 razy na dzien i tylko po 30ml

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 sty 2008, 15:30

I mój Arturek wkońcu nie myli sobie dnia z nocą, w nocy muszę wstawać ze trzy razy już żeby go nakarmić ale szybko w miarę zasypia a w dzień coraz więcej nie śpi, leży sobie w kołysce tak. A na dwór byśmy chcieli wyjść a tu nie ma jak, gdzieś czytałam że lepiej nie wychodzić jak jest ponad -10 stopni a tyle jest właśnie ostatnio.

iwona83, mały też przez dwa dni miał taką inną, zielonkawą kupkę i wiem że od paszteciku bo go odstawiłam i wróciło do normy. A i jak wczoraj się napiłam napoju pomarańczowego to nie mógł usnąć, a to tylko dwa łyki były, więc nie polecam :ico_nienie:

A gdzie reszta bobasków, żadnych nowych zdjęć
To może ja, z przedwczoraj :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2008, 22:50

Ale slodki ten twoj bobasek
no wlasnie gdzie reszta bobasow sie podziewa

moja majka wlasnie jakas godzinke temu zjadla mleczko i polozylam ja do lozeczka i tak sobie zasnela ciekawe o ktorej zrobi pierwsza pobudke bo ja cos chora jestem i nie mam sily wstawac w nocy tyle dobrze ze w dzien mi sie nia mama zajela wiec sie przespalam i troche goraczka spadla

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość