Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 sie 2008, 14:38

Kacpra do 13 mies karmiłam piersią,ale jadał tez kaszki mleczno-ryżowe łyżeczką,bo butelki nie tolerował nigdy,potem kaszki już nie chcial jeść (chyba mu zbrzydły :ico_oczko: )
do dzis dnia nie pije mleka bo nie chce ani modyfikowanego (na który zawsze miał odruch wymiotny :ico_puknij: ) ani krowiego,próbowałam wszystkiego,smakowych,kakao i nic,dałam sobie spokój :ico_noniewiem: budyniu też nie ruszy :ico_noniewiem:
je sery żółte i codziennie wypija prawie litr jogurtu takiego do picia (lubi go pić przez słomkę),dobrze że to polubił,danonki też je albo jakies inne serki czy jogurty

myślę Glizdunia że jak je kaszke i danonki,ser ,jakiś jogurcik to wystarczy,u nas wystarczyło i nadal starcza :-) przecież nie zmusisz jak nie chce,nie da się niestety :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 sie 2008, 15:32

oj dziewczyny...dalam chwilowo spokoj Mayci z tym nabialem...choc nie ukrywam ze podstepem probuje jej conieco podawac....ale na dzien dzisiejszy Maya nie je nabialu wcale :ico_noniewiem: ....mleko nie,kaszki nie,ser nie,danonki nie,inne jogurty nie...budyn nie i nawet nalesnika nietknie.....salatki owocowe z jogurtem jej robie to ostatnio zjadla 2 kawalki owocow i tyle....mam nadzieje ze to przejsciowe :ico_noniewiem: ....bo jest jeszcze taka obcja ze bedzie miala smaki jak tatus-a on bezmleczny jest :ico_olaboga: ....dlaczego po odstawieniu [piersi odstawila tez caly nabial????? :ico_puknij: odezwe sie jak cos sie zmieni...oby :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość