Awatar użytkownika
villemo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 11 cze 2007, 11:01

26 sie 2007, 20:28

Mi caly czas wydawalo sie, ze zaraz dostane okres, bolaly mnie jajniki.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 sie 2007, 12:00

Ja na początku ciąży to chociaż wiedziałam, że na 100% w ciąży jestem to wydawało mi się, że okres dostane bo bolał mnie brzuch tak samo jak przed okresem, dzióbało w jajnikach i piersi drażliwe były ....tak jak przed okresem ...

gringozeb
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:27

prosze o pomoc

30 sie 2007, 22:41

Witam wszystkich mam dla was pytanie.
Moja dziwczyna kochalismy sie wszedłem w nia 3 razy (nie spusciłem sie) Ona była w 10 dniu cyklu czy jest mozliwosc ze bedziemy w ciąży?? bo ma dziwne objawy wzrusł jej apetyt. np zupe grzybowa zajada czekoladkami a potem jedła kiełbase :ico_szoking: strasznie sie boje bo ide w poniedziałek do wojska a w przysłym roku chcemy sie pobrac w pazdzierniku (mamy juz sale i w ogóle) poradzcie co o tym sądzicie czekam na wiadomosci. z chcecia porozmawiam o tym na gadu mój nr.7481729 pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia... Wojtek.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

31 sie 2007, 00:18

zajście w ciążę jest mozliwe w każdym dniu cyklu jeśli ktoś ma cykle nieregularne..jeśli twoja dziewczyna ma cykle regularne to jak najbardziej jest to możliwe...najnowsze badania wskazują na to że plemniki są w stanie przeżyć do 7 dni!!jeśli nie doszło do wytrysku to jest pewien procent szans że w ciążę nie zaszła....wg mnie najlepiej zrobić test na poziom gonadotropiny kosmówkowej(BetaHcg)w każdym labo. (kosztuje koło 20-30zł) najlepiej w dzień spodziewanej miesiączki.wynik jest 100% miarodajny.powodzenia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość