Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

co sie ze mna dzieje????

12 mar 2007, 20:10

hej dziwczyny....regularnie czytam wasze forum mimo ze na razie sie nie staram...teoretycznie bo odkad odstawilam tabletki z przyczyn zdrowotnych jest prawdopodobienstwo ze...no wlasnie...od wczoraj czuje sie bardzo dziwnie....boli mnie brzuch, jest taki napecznialy, piersi a szczegolnie sutki nie do dotkniecia, mdli mnie na widok i zapach jedzenia, sikam co godzine....ale jest kilka ALE....to pierwszy cykl bez tabletek, a dokladnie 17 dzien...wyczucie ciazy jest niemozliwe, no chyba ze owulacja zlapala mnie wczesniej wlasnie z powodu odstawienia.....mimo wzystko jestem prawie 100% pewna ze to ciaza urojona bo ja bardzo chcialabym "wpasc", moze psychika mi szwankuje???? co o tym myslicie?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 mar 2007, 20:46

Kochana, bolacy brzuch i piersi to niekoniecznie ciaza... Ale juz te zapachy sa bardziej prawdopodobne. Moze poczekaj jeszcze kilka dni i smignij na badanie hormonow... Bo test moze nie wykryc tak wczesnej ciazy.

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

12 mar 2007, 21:52

Ale z drugiej strony po odstawieniu tabletek kobieta jest podobno dużo bardziej płodna. A test możesz zrobić, będziesz spokojniejsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

12 mar 2007, 22:34

nie sadze zeby test wykryl tak wczesna ciaze....ja juz sama nie wiem...to jakas paranoja jest.....jak sie okaze ze nie jestem w ciazy, dojde do wniosku ze psychika moze zdzialac cuda...nawet stworzyc ewidentne objawy ciazowe :ico_zly:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
pamietam z reszta ze byl taki przypadek na forum ...chyba k@tk@ ???
co za zycie!!!!!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 mar 2007, 11:07

są takie przypadki urojeń nie martw się będzie dobrze :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

13 mar 2007, 11:29

zirca pisze:nie sadze zeby test wykryl tak wczesna ciaze....ja juz sama nie wiem...to jakas paranoja jest.....jak sie okaze ze nie jestem w ciazy, dojde do wniosku ze psychika moze zdzialac cuda...nawet stworzyc ewidentne objawy ciazowe :ico_zly:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
pamietam z reszta ze byl taki przypadek na forum ...chyba k@tk@ ???

co za zycie!!!!!


zirca, ja miałam objawy, które spokojnie mogłam zakwalifikować pod ciąże. Ale prawda jest taka, ze objawy ciążowe i zwiastujące @, sa bardzo, bardzo podobne i kobieta pragnaca dzidziusia moze sie pomylic albo specjalnie skierowac mysli ku ciązy. Mnie bradzo bolały piersi i wysżły mi zyłki (co jeszcze nigdy sie u mnie nie zdarzyło, jak mam @), do tego bolały mnie pachwiny i pojawił sie biały sluz (nie był on co prawda taki, jak opisuja ciezarne - jak smietana),ale pojawił sie i dla mnie to był kolejny niby-objaw ciazy. W koncu przyszła @ i czar prysł...

Dlatego teraz wyluzowałam i czkema na to, co przyniesie nam w darze los :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 mar 2007, 08:13

Dziewczyny ja za was bardzoi mocno trzymam kciuki zeby wam sie udało i doskonale was rozumiem :-D :-D :-D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 mar 2007, 09:32

kontroluje juz powolutku zachowania paranoiczne :-D ta sytuacja pokazala mi jak bardzo chce miec dziecko...nawet moj organizm o tym wie i daje czadu :ico_olaboga:
prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy jest niemal zerowe, wiec darowalam sobie poki co rozmyslania nad tym, jak bede wygladac z brzuchalem :-D ignoruje dzielnie bole brzucha, piersi i mdlosci...mysle ze najdalej za 2 tygodnie przyjdzie @ (o ile dlugosc cyklu bedzie adekwatna do tych sprzed tabletek anty) i ostatecznie rozprawi sie z moja bejbikowa paranoja :ico_wstydzioch:

NICOLA_1985

03 kwie 2007, 13:50

ja co miesiac przez ponad rok przechodziłam urojoną ciąże.. miałam wszystkie objawy.. a potem w terminie pokazywał sie okres :ico_zly: .... ale po odstawieniu tabletek kobieta jest bardzo płodna.. nie zdziwiłabym sie gdybyś nie dość że była w ciąży to jeszcze miała bliźniaki... :ico_ciezarowka: znam takie przypadki!! :-D ale nie martw się jeżeli nawet teraz nie jesteś w ciązy to napewno będziesz niebawem! :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 kwie 2007, 18:39

Ja pamiętam, że najbardzioej ciążowym objawem jaki miałam było bieganie na siusiu.Wcześniej nigdy tego nie miałam. Tez sobie tłumaczyłam, że to tylko urojenia bo przecież jeszcze na pęcherz mi nic nie uciska...a jednak. Zirca pozostaje Ci tylko czekać. Wiem, że dwa tygodnie to w tym przypadku kupa czasu, ale musisz wytrzymać. A my czekamy na rezultat... :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość