Frumi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2011, 12:13

06 paź 2011, 12:24

O matko, "Link usunięty przez obsługę forum" - strasznie denerwujące, przeszkadza w dogadywaniu się. Przecież babeczki muszą sobie czasami coś pokazać, a jak to zrobić, jeśli nie przez internet? Wgranie grafiki albo pokazanie na kimś przez konkretną stronę... :(

A jeśli chodzi o zegarki... to ja wciąż nie moge się zdecydować czy wolę te na bransolecie czy na skórzanym pasku. Dlatego nie nosze żadnego, choć najlepiej oczywiście byłoby mieć dwa :D

lilo

06 paź 2011, 12:25

Frumi, chyba lepiej wkleić fotkę niż odsyłać na jakąś stronę.
Link zawsze można przesłać na PW :ico_oczko:

Awatar użytkownika
brukselka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2011, 12:09

18 paź 2011, 10:44

Ja lubię właśnie bransoletki skórzane albo Lilou :) Uwielbiam :D

lilo

19 paź 2011, 08:12

Mój ostatni nabytek wygląda tak :ico_oczko:

Obrazek

miumiu.75
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 paź 2011, 11:40

Re: zegarki...zegareczki..bransolety...

22 lis 2011, 14:02

Jakie preferujecie? tradycyjne, nowoczesne, bizuteryjne czy razej cos sromnego? Ktos cos moze polecic?
Ja dopasowuję biżuterię i dodatki do stroju - do skromniejszego - coś bardziej czadowego i na odwrót.
Ostatnio kupiłam taką bransoletę:
link został usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 22 lis 2011, 14:13 przez miumiu.75, łącznie zmieniany 1 raz.

nany
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2011, 11:47

biżuteria TYRO

30 lis 2011, 11:54

Polecam biżuterię TYRO. Bardzo duży wybór bransoletek w różnych stylach. Także modułowe i z kamieni naturalnych. No i ceny mają przystępne a na fejsie można zdobyć kupony na darmowe zakupy

E-lejdis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:05

02 gru 2011, 13:07

Jeżeli chodzi o dodatki w postaci biżuterii,to owszem może być,ale jeżeli wszystko jest w odpowiednim guście. Nie przepadam za bransoletami,wolę klasyczny zegarek.

Marika29
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2012, 12:54

22 sty 2012, 13:01

a mi sie podobaja ostatnio zegarki kolorowe. Dosyć modne są zegarki typu Ice Watch i postanowiłam sobie kupić. Mają wymienne paski o rózńych kolorach, więc można zakładać każdego dnia inny kolor :) Sam zegarek jest bardzo ładny i nie drogi . Taki sam jak mój miał David Guetta na jednym z teledysków, więc kolorowe nie znaczą - tylko dla dzieci. Pomimo tego, że maja plastikowe branzolety to są bardzo mocne i wytrzymałe. Polecam wszystkim .

Link usunięty przez obsługę forum
Właśnie taki sobie sprawiłam ostatnio SLAP Watch. Pełna paleta wyboru kolorów a do tego silikonowy i wymienny pasek. Zegarek robi naprawdę wrażenie i świetne wykonanie

AnnaSiedem
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2013, 10:02

Re: zegarki...zegareczki..bransolety...

25 cze 2013, 10:04

Mi się bardzo podobają zegarki unisex, ale klasyczne damskie też są cudowne. Tutaj można znaleźć wiele modeli http://www.zegarek.net/zegarki/damskie/index.html Najbardziej podoba mi się ten Obrazek

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: zegarki...zegareczki..bransolety...

08 sie 2013, 11:08

Ja też bardzo lubię zegarki unisex z dosyć dużą tarczą. Sama mam taki firmy Swatch.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość