Awatar użytkownika
Ariannae
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:33

09 sty 2009, 16:43

A ja uwilebiam jeśc słodycze: ciasta, ciasteczka, cukierki, batoniki, czekolady etc. Reszta mogłaby dla mnie nie istniec. Nie jest to zbyt zdrowe i mądre :ico_puknij:

pantofelek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2009, 19:41

23 sty 2009, 16:42

Ja też lubię jeść, dlatego postanowiłam kilka miesięcy temu, że muszę zacząć ćwiczyć... Człowiek nie ma już 18 lat, organizm inaczej spala tłuszcze, dużo więcej tłuszczu się odkłada- gł. w postaci cellulitu (jest dziedziczny w mojej rodzinie, okropieństwo).....
Szaleję więc w klubie fitness raz w tygodniu, mimo tego, że to tylko raz w tygodniu, to uwierzcie, że te ćwiczenia dużo dają....
Dodatkowo ograniczam moje ukochane słodycze, jem zdrowo- duuużo ryb. warzyw, owoców. Wypijam tez sporo płynów i dla polepszenia efektów łykam Bio Cla z zieloną herbatą. Bardzo pomaga. Poprawia jakość skóry, wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej.
A Wy jakoś pozbywacie się tych wciągniętych kalorii?;)

Kamisia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2009, 21:22

odchudzanie

27 sty 2009, 21:32

Witam, mam zapytanie bo zaczynam brać bio cla właśnie z zieloną herbatką bo trochę kg trzeba się pozbyć bezapelacyjnie. A pytanie to takie czy dużo trzeba ćwiczyć bo dużo pracuje co może mi troszkę komplikować sprawę.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 sty 2009, 22:23

ja tez lubie jesc, szczegolnie jak zbliza sie @, to wtedy szczegolnie słodyczki i inne fast-foody mi smakuja :ico_wstydzioch:
brałam kiedys bio cla z herbata i efekty widac ale trzeba pocwiczyc, ja nie chodziałam na zadne fitnesy ale godz dziennie cwiczyłam brzuch, nogi, potem spadłam do 40 min, a no i bez kolacji to efekt juz murowany...
teraz nadmiar tłuszczu spalam kremami + 10 min cwiczeniami brzuszkow i rowerka :ico_wstydzioch:

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

28 sty 2009, 09:00

Ja tez uwielbiam jesc i jestem szczesliwa bo w ogole nie tyje, wiec sobie ni zaluje. Za to bola mnie zeby od slodyczy, ehhh jak nie urok to s... :ico_olaboga:

malapatka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2009, 14:28

28 sty 2009, 14:31

to zalezy najlepiej codziennie :) ale jak nie dasz rady to starczy ze 2-3 razy w tygodniu, ja po bio schudlam 3 kg w 3 tyg :) cwiczylam 3 razy dziennie w domku, no i duzo picia i zero slodyczy. zycze powodzenia! na pewno ci sie uda!

pantofelek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2009, 19:41

10 lut 2009, 17:04

Zdecydowanie suplementy należy brać w połączeniu z wysiłkiem fizycznym i odpowiednią dieta, albo przynajmniej nie obżeraniem się (słodycze idą w odstawkę, tłuste potrawy także- ale to chyba normalne jak się chce być w dobrej formie fizycznej).
Bio mam sprawdzone, wiem że działa, dobrze się po nim czuję, także mogę z czystym sumieniem polecić:)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 lut 2009, 17:18

a to temat dla mnie :-D ja KOCHAM jeść!!!!!!!!!!
przyrządzać lubię jak mam natchnienie :-D
sprzątanie po... no cóż trzeba, bo potem nie ma z czego jeść
i też przed @ mam ochotę na słodycze :ico_haha_01:

Pauliss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2009, 11:26

25 lut 2009, 16:02

Ja również uwielbiam jeść i jak na razie, wpływa to na mnie korzystnie. Zobaczymy jak długo, bo czasami powinnam sobie odmówić pewnych rzeczy :ico_placzek: Co ja zrobię, że jedzenie sprawia mi taką przyjemność. Uwielbiam cudować w kuchni i zadowalać smakołykami mojego M i pociechy :-)

Awatar użytkownika
Marteczka.P
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:46

30 kwie 2009, 11:22

Ciężko się ograniczyć to fakt! ale w sumie to do wszystkiego idzie się przyzwyczaić więc może myślmy i działajmy bardziej optymistycznie

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość