kika75
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2010, 17:53

prezent ślubny

13 lip 2010, 14:39

ja ostatnio na prezent ślubny kupiłam kuzynce taki z wyższej półki ekspres do kawy moccamaster który parzy pyszną kawę dzięki specjalnemu filtrowi a do tego ta kawa jest bardzo pyszna.może takie coś???

Awatar użytkownika
mala_s
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2010, 12:59

Re: Prezent ślubny

16 lip 2010, 14:01

Słuchajcie, pomóżcie wymyślić mi prezent na slub!! Moja koleżanka z pracy bierze go za dwa tygodnie, składamy się na ten prezent - cały dział w firmie więc moze to być coś bardziej kosztownego. Macie pomysł? Proszę, ratujcie!!
Ja polecam takie zestawy deserowe może być np dla 12 osób. Ja wytargowałam sobie taki za 160zł. Ten fioletowo-złoty. Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę
Obrazek
albo w innym kolorze
Obrazek
albo coś spokojniejszego np
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 lip 2010, 16:39 przez mala_s, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
~Anna~
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2010, 10:27

och te prezenty.. :)

21 lip 2010, 11:29

ja w czerwcu byłam świadkiem na ślubie mojej przyjaciółki, za nic w świecie nie mogłam wymyślić prezentu, długo to trwało, aż zdecydowałam, że chce jej dać coś co będzie pamiątką na całe życie i przy okazji nie będzie mikserem :ico_oczko: przygotowałam album taką FotoKsiążkę, zebrałam nasze zdjęcia - a mamy ich trochę, poprosiłam jej rodzinę o zdjęcia z dzieciństwa, nawet od strony pana młodego, tzn od jego brata trochę dostałam, poukładałam w takim programie co się go ściąga z sieci, wysłałam i odebrałam gotową, okazało się że to strzał w 10

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brucerhype i 1 gość