Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 lut 2009, 22:01

DOŚWIADCZENIE, które nabyłam po starszym synku jest bezcenne. Bo ja przy pierwszym dziecku strasznie dużo kasy wydałam na zbędne i drogie kosmetyki do pielęgnacji (no i właśnie... gdyby człowiek miał wtedy tylko wiadomości co teraz nie poszło by tyle kasy "z błoto" .. Mnie siostrusia ostrzegała, żebym nie szalała z kosmetykami ... acha ..żebym jej posłuchała :ico_puknij: ehehe..), których użyłam zaledwie kilka razy i potem leżały nieużyteczne albo ja je używałam ze sknerstwa czystego, bo jak już było to po co się miały marnować. Przy drugiej dzidzi, kupiłam tylko mydełko bambino i nawet oliwki nie kupowałam, bo i tak nie była jej potrzebna. Dopiero jak miała 3 m-ce to musiałam malusią kupić, bo jej się ciemieniucha zrobiła ale tylko po tą ją stosowałam. Żadnych kosmetyków, zero oprócz mydła i oczywiście do pupci kremiku (miałam sudocerm- bardzo wydajny). A jak się jeszcze karmi piersią, to już wógóle super. Jedyny wydatek to pieluszki, ale to tez nie problem, bo ja Pampresów nie używam, tylko Dada z biedronki :-D Oj ..drugi dzidziuś to juz fajna sprawa- dużo doświadczenie pomaga.
A ,,nie kupujce du.żo ciuszków, bo dzieci szybko wyrastają.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lut 2009, 09:33

o fajny temacik, sama skorzystam ze "ściagi" jak będę się zaopatrzać :ico_oczko: :ico_oczko:

w moim przypadku do niezbędnika dopisać trzeba dodatkową komodę :ico_haha_01: zeby to wszystko pomieścić

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 lut 2009, 09:44

izuś_85, ja kupiłam komodę z przewijakiem w ikei. i tym sposobem nie musiałam kupować przewijaka na łóżeczko i miałam komodę na rzeczy młodej :)
komoda jest o tyle fajna, że jak się już nie używa przewijaka to się go skłąda i wygląda jak komoda z dodatkową półką :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lut 2009, 09:58

doris, ja planuję kupić dwie komody z ikei właśnie, ale takie sypialniane-zwykłe, siostra od mojego Przemka ma taką w pokoju i jest baaardzo pojemna,
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30053921

przewijak dobrze miec na łózeczku wysokosć odpowiednia jak dla mnie, to akurat najmniejszy problem

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 lut 2009, 10:02

izuś_85, no fajniusie te komody
no i ja właśnie zobaczyłam, że już nie ma tych komód co my mamy... są podobne, ale niestety przewijaka się nie składa... poszukam fotki tej komody u siebie na kompie i wam pokaże

przewijak na łóżeczku, dobra sprawa, ale na turystyczne nie pasują... a te typowe przewijaki od łóżeczek turystycznych nie są za fajne :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lut 2009, 10:10

doris, naprawde fajne są te komody, Siostra Pzremka ma właśnie podwójną i zmieściła tam wszytskie ciuchy oprócz kurtek
jest naprawdę bardzo pojemna a tego nie widać na zdjeciu, trzeba dotknąć, otworzyć...
ja widziałam i byłam w szoku ze ta komoda jest aż taka głeboka

świadczyć o tym moze też fakt ze komodę tą mocuje sie dodatkowo do sciany zeby się nie przewróciła, szuflady mieszczą każda po 6 stosów poskładanych w kostkę ubrań obok siebie, lub 4 stosy poskładanych jeansów i zostaje miejsce na skarpetki z boku

jak dla mnie bomba, nie widziałam nigdy głebszej komody

a łóżeczko będę miała od bratowej- drewniane wiec i przewijak normalny moge mieć

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 lut 2009, 10:19

izuś_85, ja te komody widziałam na żywo i powiem Ci szczerze, że owszem ładne są i wiem, że baaaaaaaaaaaardzo pojemne, ale ja jakoś w ogóle nie przepadam za meblami z ikei... owszem u kogoś ok, ale u siebie to raczej nie...
kwestia gustu :)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

24 lut 2009, 10:27

JA mam taka komode http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70121758 do kompletu szafe taka wąska "komin" jest w miarę pojemna tylko dno mi wypada z 2 szuflad i z środkowej zepsuła się prowadnica i trzeba troszkę unieść szufladę i dopiero otwierać.
C do przewijarka to podoba mi się taki http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80141708 wydaje mi się praktyczny tylko będę musiała poszukać miejsca żeby go powiesić.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lut 2009, 10:57

no komoda nie w stylu naszego mieszkanka, ale bardzo fajna, tylko nie pasowała by mi do niczego
przewijak akurat mi się nie podoba, wygląda bardzo "szpitalnie" i chłodno

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

24 lut 2009, 12:38

ja planuje zakup 1 komody zwykłej a 2 właśnie z przewijakiem bo mnóstwo kobitek mi poleca taki wynalazek :) ale konkretnie co wybiore tego nie wiem aha mam pytanie

kupić komode z przewijakiem czy wystarczy przewijak i dac go na lóżko no i przede wszystkim czy ten przewijak z łózeczka nie zleci podczas przebierania malucha bo to właśnie mnie najbardziej martwi i zastanawia .Nie wiem co jest lepszym rozwiazaniem
Porzewijak takiego typu

http://allegro.pl/item560963217_przewij ... m_g_9.html

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość