Awatar użytkownika
Super Star
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2010, 23:59

01 gru 2010, 18:34

Magda.Mała.Mi, dzięki wielkie za informacje :)

Teraz she won't hesitate no more! :-D widzę, że porządna firma, no i same pozytywne komenty w necie zbiera :-)

na to wychodzi, ze I MNIE zacheciliscie i tez mysle intensywnie nad urlopem z funclubem :ico_oczko:

pozdrawiam!

Awatar użytkownika
eva.biedrona87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 lis 2010, 23:22

02 gru 2010, 00:45

dzieciaki są tam pod świetną opieką, ale jeśli rodzice nadal by się czegoś obawiali to zawsze jest opcja nonono dodatkowgo ubezpieczenia... A kierowcy są bardzo odpowiedzialni - więc bezpieczeństwo i wygoda zagwarantowane :) gdybyś potrzebowała szczegółów to służę pomocą :)

Awatar użytkownika
Super Star
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2010, 23:59

13 gru 2010, 23:15

eva.biedrona87, dzieki tez za odp.
Oboz juz wykupiony :) zobaczymy czy wszyscy beda happy :P
w każdym razie ja jako odpowiedzialna siostra/ciocia bede swoja wlasna piekna glowa odpowiadac za ewentualne skargi :ico_oczko: choc mam nadzieje, ze dobrze poradziliscie mnie i jej :)

a tak btw: jakies plany dalsze na wakacje?
w sumie juz czas, zeby ustalac np. urlopy w pracy, wiec... ? want to to share? any volountaries? :-D

Awatar użytkownika
eva.biedrona87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 lis 2010, 23:22

16 gru 2010, 02:34

plany - jak najbardziej - chyba Wlochy - i też z funclubem! nie mam zamiaru jeszcze na wakacjach się stresować za własne pieniądze! :) tak mam wszystko pod nosem i problem z głowy :D

Awatar użytkownika
Super Star
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2010, 23:59

20 gru 2010, 23:33

eva.biedrona87, a co dokładnie we Włoszech?

ja się zastanawiam na Bałkanami/ Hiszpanią albo Egiptem... :-D

ktoś z Was był w tych regionach?

Awatar użytkownika
eva.biedrona87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 lis 2010, 23:22

21 gru 2010, 19:03

Egipt jak dla mnie stanowczo przereklamowany.... za to Hiszpania i bałkany - Swietne opcje - koleżanka była w Bułgarii i Turcji i była zachwycona - Cappadocia to cud świata :)

sznurka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 06 lut 2010, 13:29

04 sty 2011, 12:12

A może akcja "zima w mieście" wiele szkół ją organizuje.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: ferie zimowe

02 gru 2015, 13:17

Mój chrześniak przez ferie gra w różne gry planszowe, jeździ na łyżwach, na sankach. oprócz tego gra też w gry na komputerze. Co jakiś czas jego rodzice sprawdzają w co młody gra, okazuje się, ze wbrew pozorom gra na komputerze moze być pożyteczna. Chodzi mi o symulator pociągu, który młody znalazł na http://www.railnation.pl/, my sami również zaczęliśmy grać i gra bardzo pobudza kreatywny sposób myslenia. Każda runda trwa od 3 do 4 miesięcy, gdzie zawiera się 6 er kolejartswa. W grę można grać po bezpłatnej rejestracji.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: ferie zimowe

07 gru 2015, 16:24

Nie wiem jeszcze czy my nie wujedziemy, ale fajne półkolonie w ferie są w splocie artstycznym, byliśmy na wakacyjnych. Teraz czekam też na start zajęć semstralnych pozalekcyjnych, małek bardoz spodobalo się to miejsce, przede wsyzstkim ciekawe zajęcia. Wreszcie coś, czego jeszcze nie robiła, bo w szkole zwykle standard...

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: ferie zimowe

23 gru 2015, 10:34

Ferie to najlepiej spędzać w górach, gdzie przynajmniej jest jakiś śnieg! Od lat ciężko go u nas uraczyć :-) w tym roku postanowiłam wcześniej zainteresować się ofertą takich apartamentów- http://superapartamentzakopane.pl/ bo z doświadczenia wiem, że w sezonie jest ciężko o tego typu miejscówki :-P

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość