Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 lip 2009, 13:04

no moj pierwszy tekst po porodzie to bylo "o jezu jaki on owlosiony!" :ico_oczko:
moj synek mial wlosy na uszach :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: serio!
nawet pytalam polozna, czy mu to zniknie, czy... bedzie wilkolakiem :-D

na szczescie po ok. miesiacu (czy dwoch, juz nie pamietam) zniknelo :ico_sorki:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

16 lip 2009, 13:06

moj synek mial wlosy na uszach :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: serio!
moja corcia tez miala i to czarne ale po kilku tyg sladu nie bylo :)
moj synek przez 2 tyg po porodze byl caly w okropnych krostkach, mial cofnietą bródke ale nigdy nie powiedzialam o swoich dzieciach że są brzydkie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 lip 2009, 23:44

laski ale nie piszcie dziewczynie że wy nigdy byście nie napisały o swoich dzieciach że są brzydkie
ona ma do tego prawo!!!!!!!!
jest pewno ledwo po porodzie huśtawka nastroju i wogule
ja moge powiedzieć że w kilka tyg po porodzie nie cierpiałam swojego dziecka
była straszna a ja nie porafiłam sobie poradzic

i to jest niestety częste

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 lip 2009, 08:10

laski ale nie piszcie dziewczynie że wy nigdy byście nie napisały o swoich dzieciach że są brzydkie
ale czemu mamy tego nie pisac, skoro to jest prawda?
ona ma do tego prawo!!!!!!!!
nie przecze... tutaj dzielimy sie doswiadczeniem i nie wiem, czy zauwazylas, ale nikt nie "zjechal" kolezanki za jej podejscie do dziecka.
jestesmy kobietami, wszystkie przeszlysmy chwile wahania i rozbicia po porodze i wlasnie dlatego ja wspieramy, a nie krytykujemy.

lilo

17 lip 2009, 08:16

ale czemu mamy tego nie pisac, skoro to jest prawda?
A ja znam sporo dziewczyn które się przyznają że pierwsza myśl ich była "ale ono jest brzydkie" :ico_oczko:

FikiMiki, nie wiem ile twoja mała ma - najgorsze "pamiątki" po porodzie schodzą dość szybko. Najważniejsze, że kochasz - to malutkiej jest najbardziej potrzebne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 lip 2009, 19:16

shoo, ale takim pisaniem to jej napewno nie wspieracie

laska sobie pomysli "no dla kazdego jego dziecko jest najpiekniejsze wiec cos ze mna nie tak"

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 lip 2009, 21:13

A ja znam sporo dziewczyn które się przyznają że pierwsza myśl ich była "ale ono jest brzydkie" :ico_oczko:
jak leżałam po porodzie przywieźli młodziutką dziewczynę, która przed chwilką urodziła. leżała, czekała aż jej przywiozą dzidzię, przywieźli, no i pierwsza reakcja: "aleś ty brzydka, po tatusiu pewnie" :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 lip 2009, 23:46

Ja powiem tak jak urodzilam moja pierwsza niunie to byla okrotnie brzytka a przy tym taka biedna
Po 2 dobach porodu o wschodzie slonca urodzilam moja coreczke i uslyszalam ze ma cos dziwnego na paluszku i do tego gdy ja polozono mi na kleteke a slonce padalo na jej wloski to sie chwilowo zalamalam Moja pierwsza mysl" nie dosc ze wyglada jakby zeszla z ringu z Golota to jeszcze ryza" :ico_olaboga: po kim ryza "po chwili zaczelam sie smiac i w myslach sobie mowilam :
Co ja sobie mysle :ico_puknij: Nie wazne czy ryza czy czarna jest moja i tylko moja "i ja przytulilam z usmiechem :ico_haha_01: a lekarz mowi do poloznych" patrzcie jaka dzielna dziewczyna nie dosc ze 2 doby rodzila to sie jeszcze smieje"A ja do niego
"Nie chcial by pan doktror wiedziec o czym sobie wlasnie pomyslalam "
Po tem przywiezli mnie i puzniej ja na sale zanim ja urodzilam podziwialam piekne dzieciaczki moich kolezanek z sali a tu przywoza mojego malego "Frankensztajna"Nosek zplaszczony glowke ubrali w czapeczke zebym nie widziala tej zdeformowanej gloweczki i tak zdjelam i ja zobaczylam
i pomyslalam "Ach ty moja brzydulko jaka jestes nie wazne i tak cie kocham najbardziej na swiecie"A dzis moja brzydulka jest przepiekna dziewczynka i jak jej opowiadam jaka byla na samym poczatku to sie smieje Bo jej siostrzyczka urodzila sie przepiekna dlatego trudno jej bylo uwierzyc ze ona wygladala tak zle ale jak patrzy na zdjecia to sama sie z tego smieje i nie wazne to jest bo sa moim najwiekszym swiatem i kocham je obie najbardziej na swiecie :ico_oczko:

I nie ma czego sie wstydzic ze czasem uwazamy ze nasze skarby sa brzydkie Bo tak bywa wazne zeby byly zdrowe A z czasem i tak beda dla nas najpiekniejsze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-17, 23:48 ]
sorki za bledy

A ta brzydula to oczywiscie ta slicznotka w okularkach :ico_oczko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 lip 2009, 18:28

a mi się wydaje ( chociaż dzieciaczka jeszcze nie mam) że Twoja córa to piękna istotka.
Maz mojej szwagierki jak ogladalismy zdjecia ich synka jak byl po porodzie to powiedzial "no teraz to wyglada jak czlowiek"
przeciez to normalne ze dzieci sa czerwone, maja wypryski, dziwne ksztalty glowek a w rzeczywistosci sa najpiekniejszym widokiem
pozdrawiam

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

18 lip 2009, 22:51

a w rzeczywistosci sa najpiekniejszym widokiem
I tu sie z toba zgadzam kazde malenstwo jest cune tylko czasem potrzeba wiecej czasu zeby to dostrzec Samo w sobie istnienie tego malenstwa jest czyms nadzwyczajnie pieknym

No ale tak jest tez ze zmeczona kobieta i zmeczone porodem malenstwo czasem wydaje sie to wszystko inaczej jeszcze tym bardziej gdy obok ciebie lezy matka ze slicznym bobaskiem ktore nie ma zadnych objawow zmeczenia bo porod byl szybki i nie wyczerpujacy jak moj teraz :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość