Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

29 mar 2007, 20:16

czesc ja juz padam z sil moj synek ma ostatnio problemy z brzuszkiem nie wiem czy to kolki bylam u lekarza kazala sprawdzic pare rzeczy mleko zmienic herbatki dawac kropelki mial kolki tez tak bardzo krzyczal juz nie wiem jak sobie radzic :ico_placzek: jak mu pomoc tak krzyczy az sie zanosi robi sie czerwony nosze go cale dnie masuje brzuszek mam nadzieje ze to przejdzie a u was jak jest maja maluchy kolki jak sobie radzicie?? acha czy wasze maluszki tez nie lubia sie tak bardzo przebierac i ubierac moj Dominik bardzo tego nie lubi mam nadzieje ze to minie.. pozdrawiam czekam na was...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 mar 2007, 11:33

witaj mamy ogólnie ten sam problem moja Juleczka tez tylko na rekach jest spokojna w nocy nie chce spać pręży sie i płacze to straszne nie wiadomo co takiemu maluszkowi jest niestety na kolkę nie ma rady dziecko musi z tego wyrosnąć po prostu układ pokarmowy jest jeszcze nie dostatecznie rozwinięty a my musimy jakoś to przetrzymać ech do tego jeszcze mojej dziewczynce zaczęło sie bardzo ulewać byłam u pani doktor kazała ogólnie włożyć pod materacyk poduszkę żeby dzidziuś był pod katem 30 stopni i karmić na siedząco a jak nie pomorze to przepisała mi taki proszek który zagęszcza pokarm w żołądku boje sie tego ulewania bo zawsze jest większe ryzyko ze dzidziuś sie zakrztusi i może sie udusić w łóżeczku

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

02 kwie 2007, 19:33

czesc co tak tu cicho?? u nas jest juz lepiej Dominisia nie boli brzuszek bylismy u lekarza i juz wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: inne dziecko nie placze nie denerwuje sie tak sie ciesze :ico_brawa_01: co ile karmicie maluszki w nocy ja co 2 2,5 godz jestem zmęczona niewyspana jak rano bym posapala to moj synek akurat nie chce zasypia o 11 i spi do 14 to ja juz sie nie kładę tylko korzystam z chwili i cos robie w domku no coz bycie mama wymaga poświeceń ale uwielbiam sie nim zajmować...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 kwie 2007, 07:18

witaj :ico_brawa_01:
To super że Dominiczka już nie boli brzuszek lekarz wam coś przepisał czy samo mu przeszło-co do karmienia w nocy to moja Juleczka tez tak sie budzi a czasem nawet czesciej hihihi mi sie wydaje ze ona tak wiecznie na tym cycu wisi :-D
ale co tam trzeba sie tym cieszyc bo zaraz przeminie i jeszcze z lezka bedziemy wspominac te czasy
Ja za to mam taki problem mojej molutkiej wiecznie w nocy zatyka nosek stosuje sol fizjologiczna ale ona nie bardzo pomaga macie jakies pomysly jak ulzyc mojej kruszynce

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

04 kwie 2007, 18:02

Czesc Aniu jak fajnie ze jestes :ico_brawa_01:
MY tez sie kapiemy miedzy 19 a 20 :ico_haha_01: a co do oczek moj maluch tez ma ropki i przemywam letnim rumiankiem sprobuj moze pomoze po co odrazu maja meczyc Karolinke a własnie ja mialam zapytac o nosek Dominik ma czasem zatkany albo katarek nie wiem czy kupic jakies kropelki czy sol fizjologiczna bedzie lepsza ?? jak myslicie?? Dominik tez spi w dzien duzo dzis mial humorki i dopiero o 16 sie ululal a tak nie spal od 8 rani tylko kimal i sie budzil po 10 minutach jakis zly dzien mial ten moj chlopczyk mam nadzieje ze w nocy pośpi dluzej i bez przebudzania co pare minut...
Trzymajcie sie cieplo :532:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 kwie 2007, 07:34

Aniu witamy cie serdecznie na marcowym wateczku :ico_brawa_01:
my z Juleczke kąpiemy o 20 potem wielkie cycowanie i do spańka i z tym bywa różnie raz mała ładnie pośpi do 24.00 a drugim razem budzi sie co chwilkę pręży, stęka i nie mam mowy o spaniu wtedy juz wiadomo ze czeka nas ciężka noc :ico_spanko:
co do noska to my tez mamy problem przez dzień w sumie nie ma z nim problemu ale w nocy brzydko nam sie przytyka stosujemy sól fizjologiczną ale dużo ona nam nie pomaga wiec jak macie jakieś patenty na nosek to chętnie skorzystam
dziewczyny wy stosujecie pieluchy tetrowe czy pampersy

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

05 kwie 2007, 22:15

Czesc
Aniu jak malego ubieram w koszulke bluzeczke chyba ze grubsza bluzeczka to juz bez koszulki spioszki a na to mam taki gruby dresik albo taki misiowaty kombinezonik jak jest chlodniej daje go w becik i przykrywam kocykiem a jak cieplej to tylko w kocyk a i czepaczke a na to kapturek wychodzimy juz od 2 tyg i nic mu nie jest acha i rekawiczki na raczki bo trzyma u gory i nie chce aby mu zmarzly kremin na buzke i heja na spacerek :ico_brawa_01:
Zycze wam milego spacreku

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 kwie 2007, 07:42

Witaj Aniu ja ubieram Juleczke podobnie jak Asiula a więc w koszulkę lub body na to kaftanik i śpioszki lub cały pajacyk i na to kombinezonik jeden mam taki jakby sztruksowy a drugi z polaru ten zakładam jak jest cieplutko potem czapeczkę na główkę i kapturek kocyk mam taki mały a jak jest wyjątkowo zimno to opatulam ja w taki duży gruby kocyk i do wózeczka -mam taka wkładkę którą można wyciagac chyba w każdym wózku to jest wiec jest dodatkowo chroniona przed zimnem bo to jest zapinane na zameczek
my z Juleczką wychodzimy już tez od 2 tyg. a w poniedziałek mamy chrzciny mam nadzieje ze wszystko pójdzie dobrze i że nasza niunia ładnie prześpi na mszy

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 kwie 2007, 17:08

Witajcie marcóweczki.
postanowiłam dołączyc się do wątku i napisać co nieco o mojej królewnie.
Majeczka jest cudowna, ale tez bardzo absorbująca. Niestety nie przesypia tyle co wasze dzieciaczki. W nocy to nawet zdarza jej sie przespać 4 godzinki, ale w dzień to śpi praktycznie tylko na dworzu, a w domku to raczej bardziej ucina sobie drzemeczki po 20 min.
Kąpiele polubiła od tygodnia, a ubierać też się nie lubi.
Kilka dni temu wyskoczyła jej paskudna wysypka na twarzy i jutro zamierzam iść do lekarza.
Pozdrawiam serdecznie . :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 kwie 2007, 11:17

WITAMY SERDECZNIE :ico_buziaczki_big:
Kurcze a co tu taka cisza nikt nie zagląda bu...... g:(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość