Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

Dzidziusie z Marca 2007

22 mar 2007, 19:47

Czesc Marcoweczki czas popisac o naszych maluszkach co nas cieszy co martwi o radosciach i problemach.zapraszam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

stefa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2007, 11:06

22 mar 2007, 19:55

Niedlugo sie przylacze :-D A teraz z checia poczytam, co u marcowych dzieciaczkow slychac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 mar 2007, 10:56

witam serdecznie :ico_brawa_01: z niecierpliwością wyczekiwałam na rozpoczęcie wąteczku

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

23 mar 2007, 19:03

Aniaaa, gratuluje coreczki jest przesliczna,zycze szybkiego powrotu do formy.Niech dzidzia rosnie zdrowa buziaczki dla niej :ico_buziaczki_big:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

25 mar 2007, 17:27

cześć halo mamusie co u was słychać jak wasze maluszki?? Moje kochanie śpi sobie i podjada budzi sie tak co 2 3 godz a w nocy nawet co 4 w dzień czasem nawet nie chce jeść nie zmuszam go daje jak jest głodny, ostatnio nasz maluszek zaczoł sie rozglądać jak sobie nie śpi robi taki duże oczka i kreci główka, a jak leży brzuszkiem na mnie lub na tatusiu to tak wysoko głowę podnosi i patrzy :ico_brawa_01: hihih jest przesłodki a najbardziej mi sie podoba jak sobie mruczy i rożne dźwięki wydaje jak śpi :-D hihi a i bardzo lubi sie kapac ale w koncu to rybka :ico_oczko: a dzis byliśmy na spacerku a teraz czekamy na gości :ico_brawa_01: pozdrawiamy was i czekamy na wiesci o was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 mar 2007, 11:31

Witam was serdecznie
Moja Juleczke chyba zaczęły męczyć kolki od dwóch dni nie spi mi w nocy nie wiem co mam robić pręży się i postękuje kupki ładnie robi ale coś musi ja bolec bo ma taki twardy brzuszek karmie ja cycem i zaczynam się zastanawiać że może cos zjadłam takiego ciężko strawnego ze przez to ma te koleczki tak mi jej żal ze wczoraj nocy się popłakałam to straszne widzieć jak taki mały szkrab się męczy a tu nie wiadomo jak mu pomóc i co tak właściwie go boli bycie młoda mama to nie takie proste jeszcze do tego dochodzi ulewanie
:ico_placzek:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

26 mar 2007, 11:58

gozdik tez mialam taka noc nie wiedziałam co jest mojemu chłopczykowi czułam sie taka bezradna on krzczyczal plakal a ja nie mogłam mu pomoc. Moge polecić na bol brzuszka i wzdecia kropelki dla niemowlat espumisan jak Domink nie robil kupki podalam mu i szybciutko zadzialalo jeszcze na koleczki jest dobrze polozyc ciepla pieluszke na brzuszku tez dziala moja znajoma tak leczyla coreczke malutka miala 3 misiace kolki u nas naszczecie (odpukac) nie mamy kolek ble to jest okropne dla takich maluszkow.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 mar 2007, 12:15

moze faktycznie kupie Julci te kropelki a dziś postanowiłam wprowadzic ostra diete i bede patrzec jak mała sie będzie zachowywać co prawda nie jem zadnych takich ciezkostrawnych rzeczy ale moze od nabiału ja tak brzuszek boli a te kropelki to dajesz przed kazdym karmieniem czy tylko jak synuś nie moze kupki zrobic

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

26 mar 2007, 13:32

jesli nie moze kupki zrobic i ma twardy brzuszek teraz juz od tyg jest ok wiec nie podaje mu kropelek ake sa dopre szybko dzialaja mi je w szpitalu polecila lekarka kupic tak jak by cos sie dzialo.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 mar 2007, 18:13

bu ....a co tu taka cisza widać marcowe dzidziusie nie daja ani chwili swoim mamom oddechu bo tak rzadko tu zaglądają a szkoda
My dzisiaj z Julcia byliśmy na spacerku taka ładna pogoda że żal byłoby tego nie wykorzystać mała oczywiście ładnie sobie spała byrr tylko czemu nie chce tak ładnie spać w domku śmieje sie do mm ze niezły gagatek z niej będzie bo już tylko by chciała żeby ja na rekach nosić bujać i jak tylko położę ja do łóżeczka to jest kwaśna minka i za chwile ryk staram sie ja do tego nie przyzwyczajać ale niestety jest bardzo uparta dama i wylewa łezki żeby tylko ja wziąć na ręce a usypia tylko przy cycu a jak wy radzicie sobie z usypianiem i uspakajaniem maluszka może cos od was podpatrzę

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość