JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

27 lut 2010, 17:26

Dzięki za artykuł. Być może że to na tle nerwowym, bo ja jestem bardzo nerwowa. Staram sie z tymi nerwami też walczyć i ponoć widać poprawe (tak mówią ludzie) ;)

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

27 lut 2010, 17:59

JoannaS,

ja tak samo jestem b nerwowa nie wiem czy nawet nie mam depresji :ico_noniewiem:
i moze dlatego ale u mnie to juz trwa jakis dluzszy okres kiedys sie tak nie pocilam i wogole bylo inaczej :ico_placzek: a teraz musze zaczac cos robic z tym a ty jak sobie radzisz ze ludzie mowia ze jest poprawa?? :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

28 lut 2010, 06:59

Przez chyba tydzien bralam tabletki, ale pozniej juz nie bo zapominalam je brac.
Sama stwierdzilam, ze cos ze mna sie dzieje nie dobrego(tez podejrzewalam depresje) i sama sie wzielam za siebie bo nie moglam sama ze soba wytrzymam i odczuwaly to dzieci bo czasem im sie we znaki moje nerwy daly odczuc i wtedy stwierdzilam ze dzieci sa najwazniejsze i nie chce zeby sie mnie baly albo kojarzyly mame tylko z krzykiem. zabolalo mnie pare sytuacji od jednej z corek i wtedy dalo mi to do myslenia.
i tyle ot cała moja zmiana.
ja sama zajmuje sie dziecmi maz za granica i jeszcze wykanczanie domu na mojej glowie. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

28 lut 2010, 09:29

JoannaS,

wspolczuje Ci kochana :ico_noniewiem: ale dobrze ze z tego wyszlas troche ja mam w poniedzialek psychologa nie wiem mama mowi ze potzebne mi jakies tabletki ..nie wiem moze mi pomoga ja od dluzszego czasu mam ze soba problem .. :ico_sorki: ciagle sie czepiam wszytskiego ale to nie jest forum na zalenie sie nad sobą..jak chcesz o tym pogadac wejdz na depresje i uzaleznienia tez tam mnie znajdziesz pozdrawiam

[ Dodano: 2010-03-04, 22:45 ]
zakupiłąm dzis antidral :D:D zaczne niedlugo stosowac oby mi pomogl:D:D :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 mar 2010, 18:00


zobacz sobie tutaj masz artykul dotyczacy pocenia sie stop moze cos ciekawego wyczytasz http://www.pfm.pl/u235/navi/199964
Ta stronke nie działa, masz może coś zamiast tamtej, bo była ciekawa. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

13 mar 2010, 19:27

JoannaS, no nie dziala nie wiem czemu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

http://www.obcasy.pl/stopy/Pocenie_sie_ ... 0,881.html tu jest napisane troche mozna sobie poczytac moze cos zastuosujesz moze cos ci pomoze :ico_oczko:

albo tu...http://www.po40.pl/index.php?id=5007

ja sobie kupilam ten antidral na pocenie się ale jescze nie zaczelam stosowac... :ico_noniewiem:
czekam az sie zrobi cieplej :ico_brawa_01: i mam nadzieje ze w koncu bede miala suche paszki :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 mar 2010, 20:49

dzięki Kasiu :-D

Awatar użytkownika
Judi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2010, 18:04

Nadmierna potliwość

19 mar 2010, 18:10

Dziewczyny, wzmożona potliwość może być spowodowana przez wiele czynników. O tym, jak można sobie z nią radzić, mówi dr Monika Serafin - ekspert marki Dove:

„Zaleca się noszenie przewiewnych ubrań z naturalnych włókien, a zarazem unikanie "nie oddychających" włókien syntetycznych. Temperatura otoczenia nie powinna być za wysoka, unikajmy też miejsc z dużą wilgotnością. Poceniu sprzyja także stres, napięcie emocjonalne, lęk - starajmy się zredukować tego typu uczucia za pomocą technik relaksacyjnych lub łagodnych preparatów jak melisa, czy szałwia. Gorące potrawy, ostre przyprawy, alkohol mogą sprzyjać poceniu – jeśli występuje taka skłonność dobrze jest ograniczyć ich spożywanie.
Utrzymujmy prawidłową higienę regularnie myjąc pocące się okolice i stosując codziennie odpowiednie antyperspiranty. Największą skuteczność antyperspirantu osiągniemy, gdy użyjemy go tuż po kąpieli lub prysznicu na czystą i suchą skórę. Antyperspirant będzie działał jeszcze bardziej efektywnie, jeśli nałożymy go na wydepilowaną, gładką skórę.”

link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, 19:42 przez Judi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

12 kwie 2010, 22:24

ja dodam,że picie szałwii jest dobre na nadmierną potliwość
pół szklanki dziennie wieczorem przed snem przez 2-3 tygodnie i przerwa 2 tygodnie
i sok z cytryny z wodą,szklankę dziennie rano

i warto zbadać tarczycę .

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 kwie 2010, 09:27

ja dodam,że picie szałwii jest dobre na nadmierną potliwość
pół szklanki dziennie wieczorem przed snem przez 2-3 tygodnie i przerwa 2 tygodnie
i sok z cytryny z wodą,szklankę dziennie rano

i warto zbadać tarczycę .
a to na jaką nadpotliwość działa tą podpaszkami czy stóp, czy to ogolnie chodzi o nadpotliwosc ?? :ico_noniewiem:
sorki za głupie pytanie :ico_noniewiem:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość