kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

02 mar 2010, 20:48

Eve ona ze mną Lenkę rodziła i wie jak było jak zaczynałyśmy od zera i jak cierpiałam i chciała mi oszczędzić tego a taeraz jest lepiej i ma nadzieję że będzie szybciej niż 13 godzin :) ale tu juz nie o moje cierpieni chodzi tylko Lena przez ten długi poród nie dotleniona była taka wymordowana że szok zabrali ją na różne ,,tortury'' żeby doszła do siebie wiec ja też byłam daleka od tego wywoływania jeden dzien nie zrobi na mnie różnicy a może na dole sytuacja sie zmieni . A to co ona ze mną wtedy wyprawiała żeby mi pomóc to szok naprawde i szacunek dla jej pracy.
niemniej jednak dziewczynki jutro dla mnie wielki dzień , a raczej noc jak będzie po wszystkim to wyślę do Ciebie Eve smska .

no nic całuski dla was
cykam sie okropnie ale cóż jak weszła wyjść musi jak mówi mój R

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 mar 2010, 10:26

kamelek cały czas myślę o tobie i obym szybciutko dostała pomyślne wieści :ico_sorki: :-D niech Łucka mniej uparta bedzie i szybciej da sie wywabić :-)

a facetom łatwo mówic - wyszło to wyjdzie - niech spróbują arbuza przepchnąć przez otwór wielkości grejfruta to pogadamy :ico_oczko:

matikasia no na arzie w domku tylko na tych rolkach cwmiczymy, ale już śmiga ładnie, najgorzej z wyhamowywaniem tylko, trzeba do wiosny opanować bo inaczej na spacer ze smyczą :-D kupiliśmy jej rolki, zeby ładnie je opanowała to w przyszłym roku na łyzwach bedzie zima smigac, bo teraz cieżej jej było się na łyżwach uczyć niż na rolkach. a te rolki fajne - rosnące raezm z dzieckiem, do tego komplet ochraniaczy, małz wychaczył po 120 zł :-)

a ja miałam za szarlotke sie brać, otwieram lodówkę, a w niej margaryny niet :ico_zly: ale potem moze na spacerek wyskoczymy bo słonko u nas przepiękne :-D

karmelka, novac kochane - gdzie sie pdoziewacie? :ico_sorki:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

03 mar 2010, 12:18

wklejam fotki,bo akurat Filip śpi
Obrazek

[ Dodano: 2010-03-03, 11:20 ]
Obrazek

[ Dodano: 2010-03-03, 11:21 ]
Obrazek

[ Dodano: 2010-03-03, 11:24 ]
nawet nie ma czasu,żeby tutaj zagladać.Ciągle trzeba coś robić.Filip to mały smok mlekopij.Potrafi przespać 3 godzinki,a czasami ledwo godzinę wytrzyma bez cycusia i znowu woła.A jakie pierdzioszki w tą pieluchę sadzi :ico_szoking: no,ale wiadomo,że to dobrze,bo inaczej miałby kolki.Ciekawa jestem ile ważę,bo nie mam w domciu wagi.Jutro jedziemy do neonatologa się pokazać (żółtaczka)W piątek mam egzamin i to będzie cud jak go zdam :ico_sorki: bo przy takim maluszku nie ma się jak uczyć,a i sił brakuje.

[ Dodano: 2010-03-03, 11:25 ]
kamelek trzymam kciukaski za ciebie :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 mar 2010, 13:06

karmelciu no to wymagajacy zawonik zarłoczek Ci sie trafił :ico_sorki: nie dziwie sie, ze nie masz czasu, pewnie się nie wysypias znawet bidulko... :ico_noniewiem: ale niedługo zacznie sie wszytsko wydłuzac i stabilizować :-) u ans Młody co do minury niemal w nocy się budzi, przesypiajac albo po 4 godziny równe albo po 5 zalezy jak musię złoży :-D a dziś dzwoniłam w koncu do połoznej, bo tzreba te durną wizytę odbebnić :ico_noniewiem:

oo....Junior sie budzi, trzeba bar mleczny uruchomić :ico_haha_01:

a Filipek przecudny :ico_brawa_01: i jakie ma długie te włoski :-D ja sie cieszyłam, ze Tymek nie łysy, ale przy Filipku wysiada z bujnoscią fryzury :-D

kamelek kciuki cały czas zacisnięte :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 mar 2010, 14:37

eve.ok ja właśnie tez już za rok chciałam matiego na łyżwy wciąć;) może na wiosnę pomyślimy o rolkach. gdzie kupiliście w sklepie czy na necie?

Masz jakiś fajny przepis na szarlotkę?? masełko może być:) ja dziś też kupiłam margarynę by był, bo tez lubię piec.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

03 mar 2010, 14:52

eve ale masz fjnie,że Tymek śpi po 4-5 godzin.Mnie dziś Filip w nocy rozpieścił,bo spał jednym ciągiem przez prawie 4 godziny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 mar 2010, 22:14

matikasia z netu marcin wychaczył. jakby co - to podeslę Ci dane :-)

a szarlotka - też przepis z netu, na kruchym cieście, szybko i zawsze wychodzi :-D


karmelciu
no na nocne spanie nie narzekam, ale w dzień Młody lubi pograndzić :ico_haha_01:
a dzis znienacka wpadła do nas położna :-D i stwierdziła, że widzi, ze sobie świetnie radzę ze wszytskim, ze "pewnie zajmuje sie dzieckiem" (a jak miałabym sie zajmowac? :ico_noniewiem: ), ze Mały szczęśliwy (oczywiscie obdarowywał ją uśmeichami na prawo i lewo) i nie widzi potrzeby zeby więcje przychodzić. Wychwaliła mnie, ze z dwójeczka sobie tak ładnie radzę i tylko w przyszłym tygodniu wpadnie mi wypis ze szpitala oddac, bo w przychodni gdzies zaposiali i musiała drugi mi zwinać. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-03-04, 07:36 ]
kochane - przekazuję wiesci od kamelek :-D

[center]Wczoraj o 21.30 siłami natury przyszła na świat Łucja. 3630 żywej wagi. Poród trwał 3 godzinki.[/center]

gratulujemy ostatniej lutóweczce z całego serducha :ico_brawa_01:

Obrazek

no to w końcu wszystkie Maluszki lutowe skompletowane, teraz czekamy aż dołącza do nas marcóweczki :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 mar 2010, 10:28

kamelek gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

04 mar 2010, 11:52

karmelka, Filipek taki drobniutki slodziutki, a jakie fajne wloski :ico_brawa_01: moja juz zaokraglona, juz nie wyglada jak noworodek, ech... a to dopiero 8 tygodni minelo :-)

kamelek serdecznie gratuluje, nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

04 mar 2010, 11:58

Kamelek gartulacje!!!!!!!!!!!!

Karmelka ale cziorny ten Twoj Filipek!!!!!sweeeeeeet!!!!!!!!!

Karlo wczoraj skonczyl miecha, nie moge w to uwierzyc :) Eve to ja Ci zazdroszcze z tym spaniem, ja prowadze walke z malym, oczywiscie woli buteleczke niz maminego cycka bo z tym sie musi nameczyc. Jak ja nie lubie tego odciagania aaaaaaaaaa, a jak tak dalej bedzie jadl to nie zarobimy na te mieszanki!!!
Eve to nie jest tak ze on zasypia, czasami uda mu sie po cycku spac 4 godziny, a po butelce z mieszanka spi 1,5 a przeciez powinno go po tym dluzej trzymac. Tylko zeby nie bylo tak jak z jego tatusiem 6 tyg 6 kg :)

Karlo mial zoltaczke przez jakies 10 dni, jooooj ile on wtedy spal..ale chudl wiec cos za cos :)

Eve Ty to jestes dzielna dziewczynka!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość