Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

03 mar 2010, 10:13

Sylwia.O., sama nie wiem..wiesz jak to jest takie klamstewka czesto sie oobracaja w prawde :ico_noniewiem: wtedy bym chyba nie zniosla tego...

:ico_szoking:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

03 mar 2010, 19:25

kasieŃka, wogole nie rozumiem po co jakies klamstwo wymyslac,tym bardziej ze po wyjsciu ze szitala bedzie mial przynajmniej dwa tyg zwolnienia ,potem wizyta kontrolna ...ogolnie nie wiem ile w sumie bedzie mial zwolnienia ,ale mysle ze wogole bym nie klamala, zadna praca nie jest warta takiego poswiecenia ...mysle ze powiedzialabym albo prawde albo milczala bym .....w koncu pracodawca moze sie zapytac jak dlugo go nie bedzie bo musi wtedy jego prace dac innym a pracodawcy bym nie oklamala bp po co ,tu chodzi w koncu o zdrowie twojego brata

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

03 mar 2010, 23:49

mal, no w sumie masz racje tez doszlam do takiego wniosku.. :ico_noniewiem:
dzis jeszcze dziewczeta mi pwoiedzialy ze jak idzie na L4 to lekarz wpisuje jakas chorobe na L4 jest to wynumerowane niby..i pracodawca ma to na papierku :ico_noniewiem:

bedzie mial niby miesiac zwolnienia...ale co tu poradzic jak pojdzie na miesiac to sie wszyscy beda i tak zastanawiac jak powie ze byl chory bo miesiac chorym byc na grype czy cos to chyba niemozliwe.. :ico_szoking: np

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

04 mar 2010, 08:56

kasieŃka, chory za zwykla grype nie idzie zaraz do szpitala :ico_oczko:
..i pracodawca ma to na papierku
bo to prawda

zycze dla brata szybkiego powrotu do zdrowia

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

04 mar 2010, 10:00

mal, dziekuje za pomoc..
wszytskim oczywiscie :ico_sorki: :ico_sorki:
pozdrawiam

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość