Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 sie 2011, 00:10

Ja tez mam "ochlapniete" wlosy i do tego dwa na krzyz :-D Ale teraz takie proste druty sa modne, wiec git :-D Problem u mnie z tym, ze do niedawna mialam slicznie proste wlosy bez wiekszych zabiegow, ale jakies 3-4 mce temu podcielam koncowki i zaczely mi sie falowac :ico_zly: po 30 latach :ico_puknij: A zeby byly bardziej puszyste to tez wlasnie dyfuzor albo lepek w dol. Odzywka dla mnie najlepsza to taka dodawana do jednej z farb loreal - jako jedyna nie obciaza mi wlosa za bardzo jednoczesnie ulatwia rozczesywanie i wloski sa takie "mieciutkie".
misia222 , fajny pomysl z zageszczaniem wlosow, choc z tego co wiem to robi to kazdy fryzjer w polsce, nie tyko jeden salon... :ico_oczko: Ja osobiscie tego bym nie zrobila, bo to jednak jest nie tylko "sztuczne", szybko sie niszczy, ale tez i niszczy nasz naturalny wlos. I nikt mi nie powie, ze zalezy od produktu i fryzjera, bo widzialam rozne produkty i od roznych specjalistow. Jest to jak dla mnie wyjscie "tymczasowe" - na weselicho czy inna tego typu impreze, ale nie "naprawi" naszego wlosa :ico_noniewiem:

Loverdose
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 21 wrz 2011, 09:33

przyklapnięte włosy

21 wrz 2011, 10:07

Ja również miałam przyklapnięte włosy, wynikało to w dużej mierze z ich długości i ciężkości (włosy do połowy pleców). Wydaje mi się, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest odpowiednio wycieniowana fryzura. Przynajmniej mnie to pomogło :) Włosy lekkie doskonale się układają, gdy wszystkie są jednakowej długości i są ciężkie nie ma możliwości aby były puszyste - zawsze będą przyklapnięte. Dodatkowo pocieniowana grzywka daje super efekt - resztę włosów można spiąć w koński ogon, jeśli nie lubisz mieć rozpuszczonych, a grzywę napuszyć na okrągłej szczotce. Daje to efekt gęstych, puszystych włosów:)

Karola8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 08 lip 2011, 10:04

30 wrz 2011, 13:17

tak wycieniowanie pomaga no i używanie lekkich kosmetyków najlepiej mgiełek i lekkich odzywek , które nie będa obciążały dodatkowo włosów jak np Link usunięty przez obslugę forum w dobrej cenie i wystarczy na długo
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2011, 14:16 przez Karola8, łącznie zmieniany 1 raz.

kaktusiak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 27 paź 2012, 13:05

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

09 gru 2012, 10:06

Ostatnio w tej hurtowni znalazłam profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, takie jak uzywa się w salonie :) Polecam : http://fajnepaznokcie.pl/

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

22 gru 2012, 20:48

Ja również borykam się z tym problemem. Niestety do tej pory nie nauczyłam się sama robić włosów na okrągłą szczotkę. Moje włosy są fajne od razu po umyciu i to do połowy dnia:/ Niestety przyzwyczaiłam je do codziennego mycia co dodatkowo je osłabia. Próbowałam wielu sposobów ale jak do tej pory nie znalazłam swojego złotego środka więc chętnie poczytam Waszych rad ;)

cytryna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 09 lis 2012, 09:45

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

07 sty 2013, 12:50

Może spróbuj suszyć włosy na szerokiej szczotce

kornelia12345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2012, 20:50

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

10 sty 2013, 16:21

Ja swoje włosy suszę szczotką obrotową i ma spokój 2 dni. Oczywiści po nocy są one już inne, mniej puszyste, ale można chodzić w rozpuszczonych. Kiedyś stosowałam do tego piankę ale tak sterczały jakbym od fryzjera wyszła a mi się to średnio podoba. Pozdrawiam

majapiwko123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2013, 18:48

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

16 sie 2013, 19:13

Ja ostatnio w końcu po kilka latach podciełam mocno włosy i teraz jestem bardzo zadowolona bo moje włosy nareszcie nie są oklapnięte. Zawsze miałam bardzo długie włosy, teraz mam takie trochę dłuższe niż do ramion i czuje się świetnie. Polecam po prostu skrócić.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

15 sty 2014, 16:39

To nic innego jak tylko kwestia odpowiedniej stylizacji i używanie lakieru,gumy czy pasty do włosów. W tym moim zdaniem tkwi główny problem.

marysia2008
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2014, 15:04

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

25 sty 2014, 22:50

Popieram moją przedmówczynię. Warto zmienić image by włosy, a zarazem my zyskały nowy blask. Taka zmiana przynosi dobre efekty :) Nie boję się zmian. Moje cudowne Panie z Lovely look podrzucą jakiś pomysł i za każdym razem było super :) Może któraś z Was się zainspiruje przeglądając katalog fryzur? Pozdrawiam :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość