Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

03 kwie 2007, 12:02

No to proszę parę fotek mojej chatki :ico_haha_02: :ico_haha_0
Obrazek
To widok z drogi, zdjęcie z 2005 roku, dach nie był jeszcze pokryty brązowym gontem bitumicznym w kształcie "ogon bobra" :ico_oczko: c9takie półokragłe) jak teraz

Obrazek
a to nastrojowe jesienne zdjęcie
Obrazek
a tu kąpiel jasia na tarasie (nie mielismy łazienki w zeszłym roku ) :ico_oczko: :ico_oczko:
Obrazek
a tu łazienka w chatce - jeszcze jej nie widziałm, bo robiona na jesieni, więc w tym roku będa luksusy, bo do tej pory to tylko miednica i kran w ogródku :ico_oczko:
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-03 ]
W środku na razie nie pokazuję, bo tam jeszcze nie pokończona, ale może w to lato już będzie co obfotografoweać.
Chatka stoi na skraju wsi i na 1szym zdjęciu tam w oddali widać ściane lasu - to Puszcza Białowieska, Park Narodowy, Ścisły rezerwat - piękny jest widok na puszczę ze strychu, który w przyszłości tez ma być użytkowy :ico_oczko: A po okolicnych łąkach kicaja nam zające, nad głowami latają tłumnie bociany lecąc na łąki po jedzonko :ico_oczko: , są i lisy, sarny, jelenie a zima to i zubry ponoc do wsi podchodzą ale latem jak tam jesteśmy to siedza w puszczy

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 kwie 2007, 07:50

jasma, przepiekny masz ten domek...mi tez sie marzy taki na wsi...przy lesie...
prawde powiedziawszy, to nie lubie duzych miast...(obecnie mieszkam na obrzezach paryza i w zyciu bym nie chciala pojsc mieszkac do centrum)
kiedys moja kolezanka, ktora mieszkala w paryzu, kiedy po raz pierwszy przyjechala do mnie powiedziala: co ty tu robisz na tej wsi...? tu musi byc strasznie nudno...
a teraz i ona przeprowadzila sie w moje okolice i jest niesamowicie zadowolona :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

04 kwie 2007, 10:39

Dzięki za uznanie. Mi też sie podoba :ico_oczko: :ico_oczko: i już się nie mogę doczekac majowego weekendu, gdy tam pojedziemy wszyscy 1szy raz w tym roku. Marzą mi sie tam Święta i Boże Narodzenie i Wielkanoc, ale to moze za rok, bo jeszcze dach nie ocieplony itp.........

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

04 kwie 2007, 17:38

Och Jasma-piękne,piekne,piekne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Raj na ziemi :-) A ten jesienny krajobraz normalnie mnie powalił z nóg,teraz jeszcze bardziej Ci zazdroszczę :ico_oczko: :ico_oczko: Prosze o wiecej zdjęć ,to chociaz sobie pomarzę.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

05 kwie 2007, 10:23

Dzięki Dora, poszukam jeszcze, bo mój mąż fotograf to troche tych wschodów, zachodów słońca itp mamy :ico_oczko: :ico_oczko: To dym tak bucha z komina - jak ja uwielbiam jak w piecu trzaska drewno a jak jeszcze kiedyś będzie kominek, mmmmmmmmm.
Niestety/stety wschody słońca oglądamy tam często, bo moje dziecko wstaje przed 6 rano zwykle i od razu ciągnie na spacer jak tam jesteśmy :ico_puknij: :ico_puknij:
Na razie z przyziemnych spraw to nam strzeliły zawory od wody przez zime - musiało zostac trochę wody i mróz rozwalił :ico_zly: :ico_zly: , więc na razie wody nie ma i do majowego weekendu hydraulik ma to naprawić :ico_zly: :ico_zly: , no i wiatr prawie przewalił płot, bo tam łąki dookoła i w zimie wieją tam silne wiatry a płot jest naszego własnego wykonania i niestety do poprawy przez fachowca :ico_olaboga: :ico_olaboga: Do tego jest masa kleszczy (mąz własnie stamtąd wócił) i z naszej psiny wycigał kilkadziesiąt dziennie :ico_szoking: :ico_szoking: no ale coś za coś :ico_haha_02: :ico_haha_02:
A wy też może pokażcie w jakim stylu macie swoje mieszkanka, domy, salony itp co ?????

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

12 kwie 2007, 20:10

My z meżem dobraliśmy się pod względem gustu,jeśli chodzi o wystrój wnętrz.Oboje kochamy nowoczesność,dużo szkła,metalu i wszystko proste,kanciaste.I tak urządzamy teraz nasz dom :ico_oczko:
Kolory ścian też "zabójcze", salon bordowy,sypialnia cytrynowo-zielona,kuchnia ciemno-zielona, klatka schodowa niebieska :-D
Nam się tak podoba :ico_oczko:

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

30 kwie 2007, 22:55

Ja kocham cieplo , gdy w pomieszczeniu jest przytulnie, gdy mozna sie rozluznic ...gdy nic nie rozprasza uwagi. Nie lubie mebli w salone- ograniczylam je do minimum- stolik pod telewizor , lawa- to wszystko co mam w salonie. Fascynuje mnie ciepla czerwien i roze w tym kolorze Mam bzika na tym puncie dlatego tez w moim salonie sa takie akcenty! No i kwiaty, wielkie , ogromne- musz byc u mnie! Dziewczyny pokazcie swoje salony, pokoje goscinne! :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

02 maja 2007, 08:19

popieram elzunia :ico_brawa_01: dziewczyny pokazcie swoje salony :ico_haha_01:
ja narazie nie mam sie czym chwalic, bo mieszkanie jest malutkie, ale napewno jak sie przeprowazimy, to zamieszcze foteczki

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

02 maja 2007, 08:26

Pokazujcie dziewczyny...takie sliczne kuchnie macie- pochwalcie sie salonami,a my z Monika cos moze od Was sciagniemy?-hihihi :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lip 2007, 12:26

Ja też lubię ciepłe kolory i przytulnie ale mimo to minimalistycznie czyli jak najmniej gratów i mebli.Wypoczynek przytulny,mamy wersalke i 2 fotele i 2 pufy.Ściany pomarańczowe a u dzieci żółto zielone na przemian położone panele ścienne.Na podłogach panele bez dywanów.Kuchnia drewniana z elementami stali nierdzewnej.Nie wiem czy to jakiś styl...to raczej upodobania.Nie podążam za modą tylko wygodą :-D

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość